הלל יפה נערך לקליטת חולי קורונה: נפתחה מחלקה מיוחדת לאשפוז חולים

בית החולים הלל יפה הודיע היום כי הוא נערך לקליטת חולים במחלקה מיוחדת ומבודדת # ובינתיים: תושב חוף הכרמל שחזר מאוסטריה חלה בקורונה ונמצא בבידוד. הא נספר כחולה ה-21 במחלה בישראל

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הלל יפה נערך לקליטת חולי קורונה: נפתחה מחלקה מיוחדת לאשפוז חולים

בית החולים הלל יפה הודיע היום כי הוא נערך לקליטת חולים במחלקה מיוחדת ומבודדת # ובינתיים: תושב חוף הכרמל שחזר מאוסטריה חלה בקורונה ונמצא בבידוד. הא נספר כחולה ה-21 במחלה בישראל

מגדלור-פיד ♋

 

המרכז הרפואי הלל יפה הודיע בצהריים (8.3) על היערכות בנושא נגיף הקורונה. “בהתאם להנחיית משרד הבריאות, המרכז הרפואי הלל יפה נערך לקליטת חולי קורונה בחדרים ייעודיים, בתנאי בידוד, כנדרש, וכן לפתיחת מחלקה מיוחדת לאשפוז חולי קורונה, כחלק מהיערכות כוללת של כל בתי החולים בישראל. המחלקה, תהיה מבודדת לחלוטין מהעוברים ושבים ומהמטופלים השונים, ויפעל בה צוות רפואי וסיעודי מתאים, שתורגל במצבים כגון אלו. יצוין כי נכון להיום לא אושפזו חולים בווירוס הקורונה במרכז הרפואי הלל יפה”.

עוד עדכוני קורונה:

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, ד”ר מיקי דודקביץ: מרכז הרפואי הלל יפה ערוך לכל תרחיש, ככל שיידרש, על מנת לתת את המענה הרפואי הטוב ביותר למטופלים, לצד שמירה על בטיחות הצוות המטפל”.

חולה קורונה אותר בחוף הכרמל, נמצא בבידוד בבית החולים רמב”ם

בסוף השבוע נודע על חולה קורונה בחוף הכרמל על סמך הודעת משרד הבריאות. יש לציין כי משרד הבריאות לא ציין את המיקום המדויק שבו אותר החולה והפיץ בהודעתו על “מחוז חיפה” אך המועצה האיזורית חוף הכרמל הוציאה על כך הודעה ממוקדת למושב בו שהה החולה.

בהודעה בפייסבוק נכתב: “תושבי ותושבות… להלן עדכון 6.3.20 – אותר חולה קורונה מאומת ביישוב במועצה האיזורית חוף הכרמל. החולה (מספר 21) חזר בתאריך 1.3 מאוסטריה. לאחר שהיה בבידוד בביתו, הוא נמצא בבידוד בבית החולים, עם חום ותסמינים קלים בלבד. עם קבלת ההודעה עודכן מטה המועצה וצוות החירום היישובי. פרטי החקירה האפדימיולוגית המלאה מצורפים להודעה זו. אין שום סכנה להידבקות במקומות שלא מפורטים ברשימה.

“הודעות למי שבאו איתו במגע במקום העבודה ובקלפי בה הצביע נמסרו להם באופן אישי. בנוסף, דיווח החולה כי אסף את ילדיו מהגן. הוא לא נכנס אל תוך הגן אלא המתין מחוץ לשער. ילדיו ובני משפחתו נמצאים בבידוד גם הם. אסיף איזק ראש המועצה שוחח עם הרופא המחוזי פרופ’ רשפון, שהנחה כי מאחר והחולה לא נכנס אל הגן, אין חשש להדבקה של ילדי הגן, ולכן בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך, ימשיך הגן לפעול כרגיל. מטה המועצה האזורית נמצא בקשר רציף עם הגורמים הממונים במשרד הבריאות וימשיך לעדכן ככל שיידרש”.

צילום: דוברות מד”א

בהודעת משרד הבריאות נמסר – “חולה מספר 21 גבר בשנות ה-30 ממחוז חיפה, חזר בתאריך 1.3 מאוסטריה. החולה נמצא בבידוד. להלן פרטי החקירה האפדימיולוגית:

1. טיסה מתל אביב לוינה, אוסטריה בתאריך 25.2 שהמריאה בשעה 16:10 , חברת אוסטריאן איירליינס מספר הטיסה OS858.
2. טיסת המשך בתאריך 25.2 מוינה לאינסברוק, אוסטריה שהמריאה בשעה 20:35 מספר טיסה OS913.
3. טיסה מאינסברוק, אוסטריה לוינה, בתאריך 1.3, חברת אוסטריאן איירליינס, מספר טיסה OS916 שהמריאה בשעה 08:05.
4. טיסת המשך מוינה לתל אביב, בתאריך 1.3, שהמריאה בשעה 10:25, חברת אוסטריאן איירליינס, מספר טיסה OS857.

“הודעות למגעים במקום העבודה ובקלפי בה הצביע במקום מגוריו ימסרו באופן אישי. על כל מי שהיה בטיסות הנ״ל להכנס באופן מיידי לבידוד בית למשך 14 יום ולדווח על כך באתר משרד הבריאות.

בנוסף לכך, חולה מספר 22, גבר כבן 50 מאזור המרכז, חזר בתאריך 1.3.2020 מברצלונה והיה בתאריך 2.3 בין השעות 10:30-11:00 בסופר אלונית תחנת דלק דור אלון בכביש שש לכיוון צפון ליד מחלף בקה. ממשרד הבריאות נמסר כי החולה נמצא בבידוד ביתי החל מיום חמישי ה-5.3 בשעות הבוקר.

עדכון ראשון: 8.3.20, 7:20

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך