ראשון בחדרה: שתי מחאות שונות יתקיימו באותה שעה בכיכר המשטרה ובפיאצה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ראשון בחדרה: שתי מחאות שונות יתקיימו באותה שעה בכיכר המשטרה ובפיאצה

-

מגדלור-פיד ♋

השבוע האחרון התאפיין בסיפורים חברתיים קשים ובמחאות אלימות – ובראשית השבוע יתקיימו ברחבי הארץ מפגני תמיכה ומחאה נוספים: בכיכר המשטרה בחדרה, תתקיים ביום ראשון 7.7.19 בשעה 19:00 עצרת מחאה נגד ההתעללות בילדים. זאת לאור חשיפת הפרטים הקשים והמזעזעים בפעוטון בראש העין, בה מואשמת גננת בת 25 בשורה של מעשי התעללות מזוויעים בילדים ופעוטות. תחת הכותרת “מפסיקים לשתוק – הורי ישראל דורשים מהפכה בחינוך לגיל הרך”, יתקיימו הפגנות ענק בירושלים, בת”א, בחיפה, בצומת גולני בבאר שבע ובערים נוספות בהן חדרה.

“ילדינו לא הפקר וחייהם חשובים לנו יותר מכל”, נמסר מהמארגנים. “קיבעו לכם בלו”ז כבר מעכשיו לקחת את הילדים מהגנים, לאסוף את סבא וסבתא, להביא איתכם בני משפחה וחברים ולהגיע להפגנות. רק יחד ככוח אחד נוכל להביא לשינוי המיוחל בענישה, לפרסום שמות מתעללים ולהרחבת חוקי המצלמות והפיקוח בגני הילדים. רק אנחנו יכולים לשים סוף לכל מקרי הזוועה אליהם נחשפנו בתקופה האחרונה”. 

אם מחדרה קראה היום לציבור להשתתף וציינה: “חברים, עזבו עכשיו לקלל את השטנית הזו. רוצה לדעת מי קם ומגיע/ה יום ראשון בשעה 19:00 לכיכר המשטרה ומפגין עם כולנו?! אני בהריון בסיכון גבוה כבר בשלבים הסופיים ואין סיכוי שאני אשב בכורסא כדי לרשום עוד פוסט. אלא צריך לקום להגיע להביע תמיכה. הילדים שלנו לא הפקר! המדינה מתרשלת… הסייעת שהיתה בגן של כרמל מעודה מראש העין הודתה שגם היא הכתה את הילדים. אין לתאר את זילות חיי ילדינו… אז מי מצטרפ/ת⁉️”. 

הגננת שהתעללה על פי החשד בראש העין || צילום: מצלמות האבטחה, דוברות המשטרה

במקביל, בשעה 19:00 ייפתח בפיאצה בעיר ערב שיח לזכרו של סלומון טקה ז”ל, שנהרג מירי של שוטר לא בתפקיד בשבוע שעבר בחיפה והציתה גל מחאה אלים של יוצאי אתיופיה בישראל. הערב יחל בהדלקת נרות משותפת וקריאת תהילים ולאחר מכן יערכו מעגלי שיח בנושא הקשיים בעדה האתיופית, אתגרים יומיומיים, מהות המאבק ופתרונות אפשריים. בהמשך יתקיים שיח פתוח עם הקהל בו יסופרו סיפורים אישיים של נערים והורים.

 

278430cookie-checkראשון בחדרה: שתי מחאות שונות יתקיימו באותה שעה בכיכר המשטרה ובפיאצה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

צפו בתיעוד המדהים: משאית הגז התלקחה בתאונה, לוחמי האש הסתערו על האש ומנעו פיצוץ ואסון כבד

מיכלית הגז התלקחה כתוצאה מהתאונה תוך סיכון רב לפיצוץ נפחי רב מימדים. לאירוע הוזנקו כוחות רבים מתחנת חיפה בסיוע כוחות נוספים ממחוז חוף תחת פיקודו של מפקד תחנת חיפה סגן טפסר יצחק סויסה עד להגעתו של מפקד מחוז חוף טפסר חזי לוי, אשר לקח פיקוד על האירוע

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן