הוואטסאפ של מגדלור ניוז
הצטרפו עכשיו לעדכונים שוטפים!

פסטיבל לה סטרדה בזכרון יעקב ירענן לכם את הקיץ – והכניסה חופשית!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

הקיץ הזה יהיה חם מהרגיל בזכרון יעקב – עם פסטיבל La Strada. כל חמישי, במהלך יולי-אוגוסט 2019, במדרחוב בזכרון יעקב, פסטיבל מגוון ועשיר עם כל מה שאתם אוהבים, והכניסה? חופשית. 

מחלקת התרבות של עמותת זמארין, דואגת לחמם את הקיץ עם הפסטיבל החדש, שיכלול מוזיקאים מהשורה הראשונה בישראל, מופעי רחוב, הצגות קרקס, מופעי ג’אגלינג, פעילויות והצגות לילדים, ליצני רחוב ועד פרויקטים אומנותיים מיוחדים רבים.

מחר, יום חמישי, 11.7.19: דני דורצ’ין – One Man’s Blues Band, טרזן בזכרון יעקב – הצגה קרקסית וירטואוזית, אקסום Axum – צמד היפ-הופ/דאנסהול, ג’אגלביט – מופע מסתובב,  העכבר והתפוח – הצגה לילדים בסטודיו Nest, סיור בזכרון יעקב עם עמותת הגדעונים, דוכני אמנות, ג’אגלינג, יצירה, תקליטים, וינטג’ ועוד!

התכנים עשויים להשתנות ואף עשויים להתווסף תכנים חדשים.

מי שטרם ביקר במדרחוב הקסום של זכרון יעקב, חייב לעשות זאת ובמיוחד בשעות הערב של חודשי הקיץ. מדרחוב המייסדים הוא הרחוב הראשי של המושבה, מכיל בתים רבים מהתקופה בה הוקמה, מוזיאון, גן מייסדים ובסופו בית הקברות המקומי.

ברחוב אטרקציות רבות בהם  – בית הכנסת הישן , מוזיאון ניל”י שהיה ביתם של בני משפחת אהרונסון – חברי הארגון ניל”י (נצח ישראל לא ישקר), בית הפקידות המקורי של המושבה ועוד.

כאמור, בשעות הערב ובמהלך סופי שבוע המדרחוב פתוח ושוקק, עם אוויר נפלא מהים, ובתוכו דוכני מכירות רבים. – בגדים, אמנות, מזון ועוד.

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

עוד באתר >>

מודעה
ארכיון כתבות
dd42855d-ecf9-4b1c-a467-8f591c327881-180x300.jpg
WhatsApp-Image-2019-05-06-at-21.13.02-300x300.jpeg
-חגג-פופ-אפ-ענק.png
-סליידר-מרץ-19-235x300.jpg
-מקודם-קיר-קורס-באירוע.jpg