הפועל חיפה ניצחה במשחק אימון את רעננה: סיכום הנקודות המרכזיות של המשחק

הפועל חיפה גברה הערב על הפועל רעננה 0:1 במשחק אימון ברעננה משער של אלמוג בוזגלו. גם הצעירים טליאס ואפיק קטן שותפו במשחק.

המשחק עצמו לא היה ברמה גבוהה וסילבס שיתף הרבה שחקנים. רעננה כמעט ולא הורגשה.

לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ

האוהד אריאל קראוואן שצפה במשחק סיכם וסיפר כי “טאפוקו משכמו ומעלה תרתי משמע. משחק מסירות מעולה וכניסה לקרבות מגע בהצלחה. עדן בן בסט היה נייד מאד על כל המגרש. גבי תמאש מאופק וניכר עליו הזעזוע שעבר. כששיחק ההרכב היה הטוב וראינו שטף משחק אבל חוסר תכליתיות.

“המגרש קטן ואפשר היה לבעוט מרחוק. ספרתי אולי ארבע בעיטות כולל הגול היפה של בוזגלו במבצע אישי. השוער לא עמד בינתיים בשום אתגר ונראה בטוח. שלישיית הבלמים די בסדר אם כי גבי נדחק ימינה ופחות דומיננטי. משחק אגפים לא מרשים, בהמשך נכנסו הצעירים חדידה ושוקרני שטועה לעיתים אבל מנהל מאחור די בסדר. ללה מאד נייד ומתקשה לקבל מסירות”.

ובינתיים נודע כי השוער רק קדוש קרע את שריר התאומים וייעדר כ-8 שבועות. בחיפה לא צפויים להביא שוער נוסף בשלב הזה למרות הפציעה.

ובתוך כך, הפנינג האוהדים לפתיחת העונה שנדחה מהשבוע שעבר יתקיים מחר, חמישי 11.7 בשעה 17:30 בבית נגלר. בתכנון צילומים עם שחקנים והצגתם. לא תותר הכנסת פירוטכניקה, אבטחה תהיה במקום.

במועדון הודיעו השבוע כי הקבוצה תצא ב-16 ביולי למחנה אימונים ליד בוקרשט ברומניה, במהלכו תקיים 3 משחקי אימון: ב-17 ביולי מול גלוריה בוזאו, ב-20 ביולי מול סי.אס מיובאני וב-22 ביולי מול רפיד בוקרשט.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

279750cookie-checkהפועל חיפה ניצחה במשחק אימון את רעננה: סיכום הנקודות המרכזיות של המשחק

עוד בחיפה לייב >>