30 חובשים מיישובי המשולש הצטרפו לכוננים המהירים של מד”א באזור חדרה

30 חובשים מיישובי המשולש הצטרפו לכוננים המהירים של מד”א באזור חדרה

-

מגדלור-פיד ♋בסוף השבוע קיבלו 30 חובשי רפואת חירום מתנדבי מד”א תיקי עזרה ראשונה עם ציוד החייאה מתקדם שישמשו אותם ככונני תגובה מידית של מד”א והצטרפו לאלפי ככונני תגובה מיידית של הארגון הפזורים ברחבי הארץ.

הכוננים החדשים יוזנקו באמצעות אפליקציית מד”א, 24 שעות ביממה, ויתנו מענה ראשוני במקרי חירום רפואיים – וזאת בנוסף לפעילותם באמבולנסים ובניידות לטיפול נמרץ של מד”א בישובים באקה אל גרביה, ג’ת, זמר, ערערה וכפר קרע בהם הם מתגוררים.

הכוננים החדשים. צילום: דוברות מד”א

סאוסן אבו פול, בת 41, תושבת ג’ת שקיבלה את הציוד הרפואי: “בעבר למדתי סיעוד אך לצערי נאלצתי להפסיק ותמיד רציתי לחזור לתחום. לפני מספר חודשים סיימתי את קורס החובשים במד”א ואני מתנדבת באמבולנסים באופן קבוע. אני שמחה מאוד על קבלת הציוד שמהיום יהיה צמוד אלי באופן קבע ברכב ונותן לי את ההזדמנות להציל חיים ולעזור לסביבה שלי גם מעבר לשעות ההתנדבות, זו הרגשה שלא ניתן לתאר במילים.”

בטקס, שהתקיים בתחנת מד”א בחדרה, נכחו יו”ר ועד המתנדבים בחדרה וחבר הועד הפועל במד”א עיד אבו זקיקה, אחראי מתנדבים בתחנת מד”א חדרה פריד אבו זקיקה, אחראי מתנדבים בתחנת מד”א בנתניה ראובן איבגי, אחראי הכוננים במרחב שרון במד”א יקי חג’ג’, ועובדי ומתנדבי המרחב.

אחראי הכוננים במרחב שרון במד”א יקי חג’ג’: “אני מברך על הצטרפותם של 30 החובשים החדשים שמהיום משמשים ככונני תגובה מיידית ומעבים את מערך הכוננים הקיים במרחב שרון של מד”א. במסגרת מאמצנו לקצר את זמני התגובה אני בטוח כי כוננים אלו המתגוררים ביישובי ואדי ערה והמשולש יוכלו להעניק עזרה ראשונה מהירה בישובים בהם הם מתגוררים ובצירים והכבישים הסמוכים”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן