30 חובשים מיישובי המשולש הצטרפו לכוננים המהירים של מד”א באזור חדרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

30 חובשים מיישובי המשולש הצטרפו לכוננים המהירים של מד”א באזור חדרה

-

מגדלור-פיד ♋בסוף השבוע קיבלו 30 חובשי רפואת חירום מתנדבי מד”א תיקי עזרה ראשונה עם ציוד החייאה מתקדם שישמשו אותם ככונני תגובה מידית של מד”א והצטרפו לאלפי ככונני תגובה מיידית של הארגון הפזורים ברחבי הארץ.

הכוננים החדשים יוזנקו באמצעות אפליקציית מד”א, 24 שעות ביממה, ויתנו מענה ראשוני במקרי חירום רפואיים – וזאת בנוסף לפעילותם באמבולנסים ובניידות לטיפול נמרץ של מד”א בישובים באקה אל גרביה, ג’ת, זמר, ערערה וכפר קרע בהם הם מתגוררים.

הכוננים החדשים. צילום: דוברות מד”א

סאוסן אבו פול, בת 41, תושבת ג’ת שקיבלה את הציוד הרפואי: “בעבר למדתי סיעוד אך לצערי נאלצתי להפסיק ותמיד רציתי לחזור לתחום. לפני מספר חודשים סיימתי את קורס החובשים במד”א ואני מתנדבת באמבולנסים באופן קבוע. אני שמחה מאוד על קבלת הציוד שמהיום יהיה צמוד אלי באופן קבע ברכב ונותן לי את ההזדמנות להציל חיים ולעזור לסביבה שלי גם מעבר לשעות ההתנדבות, זו הרגשה שלא ניתן לתאר במילים.”

בטקס, שהתקיים בתחנת מד”א בחדרה, נכחו יו”ר ועד המתנדבים בחדרה וחבר הועד הפועל במד”א עיד אבו זקיקה, אחראי מתנדבים בתחנת מד”א חדרה פריד אבו זקיקה, אחראי מתנדבים בתחנת מד”א בנתניה ראובן איבגי, אחראי הכוננים במרחב שרון במד”א יקי חג’ג’, ועובדי ומתנדבי המרחב.

אחראי הכוננים במרחב שרון במד”א יקי חג’ג’: “אני מברך על הצטרפותם של 30 החובשים החדשים שמהיום משמשים ככונני תגובה מיידית ומעבים את מערך הכוננים הקיים במרחב שרון של מד”א. במסגרת מאמצנו לקצר את זמני התגובה אני בטוח כי כוננים אלו המתגוררים ביישובי ואדי ערה והמשולש יוכלו להעניק עזרה ראשונה מהירה בישובים בהם הם מתגוררים ובצירים והכבישים הסמוכים”.

ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן