תושבים באור עקיבא מתלוננים: “מתקפה של זבובים ירוקים ומגעילים בשכונה הצפונית”

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות

תושבים באור עקיבא מתלוננים: “מתקפה של זבובים ירוקים ומגעילים בשכונה הצפונית”

-

תושבים בשכונת היובל התלוננו החודש על “מתקפה” של זבובים ירוקים על בתים בשכונה. לטענת תושבת השכונה שאף כתבה על הנושא ברשת החברתית, זבובים ירוקים וגדולים המזוהים עם זבל וזוהמה, מגיעים אל בתים בשכונה בכמויות גדולות יחסית.

“מה עושים עם מכת הזבובים הירוקים שפשטו עלינו?”, שאלה התושבת בתחילת החודש. “אני גרה בבית קרקע והגינה פשוט מפוצצת זבובים שבאים מהפארק כנראה מחרא של כלבים שאחרים לא אוספים”.

זבוב. צילום מויקיפדיה

התושבת הוסיפה: “מה עם להתחיל לתת קנסות? מה עם ריסוס ירוק בפארקים? לא מצליחה אפילו לשתות כוס קפה בחצר בלי שיבואו גדוד של 5000 זבובים ענקיים. רק המחשבה איפה הזבוב ישב שניה לפני שיושב לי על האבטיח… מוקד עירוני של 106 מפנה לזכרון, בנימינה וג’סר”.

תושב אחר הוסיף: “בלתי נסבל. מכת זבובים מטורפת, גם מלכודות הזבובים לא מצליחים להחיל את הכמות המטורפת שיש באיזור…..אין ספק שצריך לעשות משהו בנידון”.

זה לא סוד כי המצב התברואתי באור עקיבא דרוש שינוי כבר מספר חודשים. בעיות שונות הקשורות לתקציבים ובעיות מנהלתיות שונות הביאו לריבוי זבל ברחובות העיר, ובעירייה מנסים להתמודד עם העניין – לא תמיד בהצלחה.

תושבי שכונת היובל הציעו לחבריהם להתמודד עם עניין הזבובים בעזרת מלכודות שיונחו בגינות, חלקם העבירו ביקורת על תפקוד העירייה בנושא.

 

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה