תושבים באור עקיבא מתלוננים: “מתקפה של זבובים ירוקים ומגעילים בשכונה הצפונית”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבים באור עקיבא מתלוננים: “מתקפה של זבובים ירוקים ומגעילים בשכונה הצפונית”

-

מגדלור-פיד ♋

תושבים בשכונת היובל התלוננו החודש על “מתקפה” של זבובים ירוקים על בתים בשכונה. לטענת תושבת השכונה שאף כתבה על הנושא ברשת החברתית, זבובים ירוקים וגדולים המזוהים עם זבל וזוהמה, מגיעים אל בתים בשכונה בכמויות גדולות יחסית.

“מה עושים עם מכת הזבובים הירוקים שפשטו עלינו?”, שאלה התושבת בתחילת החודש. “אני גרה בבית קרקע והגינה פשוט מפוצצת זבובים שבאים מהפארק כנראה מחרא של כלבים שאחרים לא אוספים”.

זבוב. צילום מויקיפדיה

התושבת הוסיפה: “מה עם להתחיל לתת קנסות? מה עם ריסוס ירוק בפארקים? לא מצליחה אפילו לשתות כוס קפה בחצר בלי שיבואו גדוד של 5000 זבובים ענקיים. רק המחשבה איפה הזבוב ישב שניה לפני שיושב לי על האבטיח… מוקד עירוני של 106 מפנה לזכרון, בנימינה וג’סר”.

תושב אחר הוסיף: “בלתי נסבל. מכת זבובים מטורפת, גם מלכודות הזבובים לא מצליחים להחיל את הכמות המטורפת שיש באיזור…..אין ספק שצריך לעשות משהו בנידון”.

זה לא סוד כי המצב התברואתי באור עקיבא דרוש שינוי כבר מספר חודשים. בעיות שונות הקשורות לתקציבים ובעיות מנהלתיות שונות הביאו לריבוי זבל ברחובות העיר, ובעירייה מנסים להתמודד עם העניין – לא תמיד בהצלחה.

תושבי שכונת היובל הציעו לחבריהם להתמודד עם עניין הזבובים בעזרת מלכודות שיונחו בגינות, חלקם העבירו ביקורת על תפקוד העירייה בנושא.

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן