מתחברים לתושבים מרחוק: שידורי לייב מהמטבח, מחדר כושר ומהפעלטון בבנימינה ופרדס חנה

בפרדס חנה-כרכור אימוני כושר ופעילות לפעוטות, בבנימינה הסברים על חסכונות פנסיוניים ואפיית לחם. ביישובי הסביבה מתחברים לתושבים בשידורי לייב מרחוק

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מתחברים לתושבים מרחוק: שידורי לייב מהמטבח, מחדר כושר ומהפעלטון בבנימינה ופרדס חנה

בפרדס חנה-כרכור אימוני כושר ופעילות לפעוטות, בבנימינה הסברים על חסכונות פנסיוניים ואפיית לחם. ביישובי הסביבה מתחברים לתושבים בשידורי לייב מרחוק

מגדלור-פיד ♋

משבר הקורונה בעיצומו ורבים מהאוכלוסייה נצורים בבתים לאורך שעות היום. במועצות והעיריות האיזוריות הפנימו מהר את המצב והחל מהיום (19.3) יציעו מגוון שידורים חיים בנושאים שונים להנאתם של התושבים. 

פרדס חנה-כרכור: שידורי כושר, זכויות עובדים ופעילות לפעוטות

מרכז הצעירים של פרדס חנה-כרכור “הפרדס”, יחל מהיום (19.3) בשידורי לייב על מנת להפיג מעט את הבידוד והשהייה הבייתית של צעירי המושבה – אבל לא רק. כך למשל, הבוקר ב-10:00 יחלו שידורי לייב המותאמים לצעירים עם אימון כושר בהנחיית מאמן הכושר לידור משעלי. הלילה ב-21:00 יתקיים שידור לייב על “זכויות עובדים” בהנחיית דרייה כנף, עו”ד לדיני עבודה וזכויות עובדים.

מחר, 20.3, בשעה 10:00 מפגש “צליל ותנועה” לילדים ופעוטות בהנחיית מגלי לב, מנחת ליווי התפתחותי בתנועה ומדריכת תנועה לגיל הרך. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לעמוד “הפרדס” בשעת הפעילות וצופים בשידור חי פתוח לכולם.

בנימינה: שידורי לייב של מומחים ואנשי מקצוע, ראש המועצה יעלה בשידור לייב ויענה לשאלות התושבים

ראש המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה איתי וייסברג עדכן ביממה האחרונה כי יענה לשאלות תושבים באמצעות משדר לייב מיוחד בעמוד הפייסבוק של מועצה המקומית. “אנו נמצאים בימים מאתגרים שבהם אתם נדרשים להישאר בבתים, לתקשר עם החברים מרחוק וללמוד באמצעות המחשב”, אמר וייסברג. “היום, יום ה’ 19.3.20, בשעה 17:00, אני אעלה לשידור חי בעמוד הפייסבוק של המועצה ואענה לשאלותיכם, אשמח לשמוע ממכם רעיונות מעניינים כיצד אנחנו יכולים לסייע בתקופה זו. את השאלות והרעיונות ניתן להעביר למייל doveret@bin-ada.co.il.“.

בשעה 12:00 יעלה לשידור לייב מיקי לב- שף קונדיטור בן 42 מבנימינה, ויגלה סודות מעולם הלחם.
מיקי אמר: “אני שמח לפתוח את רצועת השידור של מועצת בנימינה – גבעת עדה בה אלמד אתכם סודות מעולם הלחם ומתכון לחלה מושלמת לשבת. סדנא שתשכיח אפילו לזמן קצר את הימים המטורפים אותם אנו עוברים. בעזרת הריחות הטעמים והעשייה המשותפת נזכור כולנו את המטרה הגדולה שלנו: שמירה על הורינו וחזרה מהירה לארוחת יום שישי בבית ילדותינו עם אמא ואבא.
ניפגש ב12:00 בעומד הפייסבוק של המועצה”.

בנוסף, בשעה 14:00 ראובן רפ מבנימינה- ילמד “איך לשמור על הקורונה בתקופה הזו”. רפ ביטוח ופיננסים היא סוכנות ביטוח הקיימת בבנימינה כבר משנת1978. ראובן רפ מתמחה בתחום הביטוח הפנסיוני, ביטוחי החיים והבריאות. ודביר רפ, בנו , מתמחה בתחומי הביטוח הכללי.
ראובן רפ: “השידור יתמקד בהתלבטויות הנוגעות לתוכניות הפנסיה ולחסכונות ה פנסיוניים. איך לנהוג היום אם יצאנו לחופשה ללא תשלום או פוטרנו. האם ירידות השערים בבורסה משפיעות על הפנסיה שלנו”.

זכרון יעקב: הספרייה הציבורית לשירות מקוון בלבד.

בעקבות משבר הקורונה, תסגר הספרייה הציבורית בזכרון יעקב והיא תעבורת לשירות מקוון בלבד. כך הודיעה ביממה האחרונה המועצה המקומית. השירות יינתן בין השעות 08:30-14:00.

מהמועצה נמסר כי “לקבלת קודים דיגיטליים לאפליקציית עברית ואייקאסט יש לשלוח מייל לכאן: libzichron@gmail.com , ולציין: שם מלא, מספר מנוי/קורא, מספר ת.ז., ומס’ טלפון ליצירת קשר.

“כמו כן ניתן להתחבר דרך אתר הספרייה שלנו – Zichron.libraries.co.il לספריה הדיגיטלית, מה שמאפשר לכם לקרוא 3 ספרים בו זמנית לתקופה של 21 יום. היעזרו במספר המנוי שלכם. מי שאינו זוכר את המספר, נא לשלוח מייל עם מספר ת.ז. ושם מלא.

“בנוסף, לא יהיה ניתן יותר להחזיר ספרים במכונה האוטומטית. יש להשאיר את הספרים אצלכם עד שהספריה תחזור לפעילות רגילה. בתקופה זו כל הקוראים יקבלו הארכה אוטומטית להשאלות הספרים”.

כמו כן – פארק המושבה הגדול בזכרון יעקב נסגר לפעילות החל מאתמול ולא תתאפשר אליו כניסה.

חדרה: החברה הכלכלית למען העסקים המקומיים

מהחברה הכלכלית חדרה נמסר שלשום כי “מנהלת העסקים מזמינה עסקים לפרסם בעמוד  שרשור עסקים ומשלוחים.  חדרתים! זה הזמן לחזק את העסקים המקומיים, שנפגעים ממשבר הקורונה. עסקים בתחום האירוח, שנאלצו לסגור, עדיין פועלים דרך משלוחים או באיסוף עצמי”.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך