תושב אור עקיבא תקף ופצע את ראש העירייה יעקב אדרי ונעצר: "הוא ביקש עבודה ודירה ונדחה"

חשד לתקיפה של ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי הבוקר (17.7) סמוך לביתו. תלונה הוגשה למשטרה שפעלה מיד ועצרה חשוד בן 64. מסתמן: התקיפה הגיעה על רקע בקשותיו לעבודה ודירה - שנדחו

מאת: שרון לוי, 17.7.19, 19:46 [עדכון ראשון: 11:59]

המשטרה עצרה לפני הצהריים (17.7) בתום סריקות, תושב אור עקיבא בחשד שתקף את ראש העירייה יעקב אדרי. בהמשך התברר: התושב בן ה-64, ביקש בשבועות האחרונים עבודה מאדרי והגיע אף מספר פעמים לעירייה. לאחר שנדחה, כך על פי החשד, עבר לאלימות. 

 

במוקד 100 התקבל הבוקר דיווח על חשד לתקיפת ראש עירית אור עקיבא בידי תושב העיר שנמלט מהמקום.

בתום סריקות נעצר כעת תושב העיר בן 64 בחשד כי תקף את ראש העיר, מר יעקב אדרי ברחוב האצ”ל סמוך לביתו.

הנסיבות והרקע נבדקים, במסגרת החקירה שנפתחה.

בהמשך היום נודע כי אדרי סובל מפציעה בשפה, ומכאבים בידו ובחלקים מגופו, ונזקק היום לטיפול רפואי.

עדי ראייה שהיו במקום התקיפה מספרים כי אדרי הותקף בפניו ואף נפל ארצה.

המקרה ארע סמוך לביתו של אדרי, לאחר שהתושב החשוד בתקיפה הגיע עד לפתח ביתו.

מעיריית אור עקיבא נמסר: “התוקף הגיע מספר פעמים לעיריית אור עקיבא ודרש מראש העיר לסדר לו דירה ועבודה, הוסבר לו שאין זה מתפקידה של העירייה לתת דירות ואין לראש העיר אפשרות להעסיקו. היום בבוקר הוא רדף אחרי ראש העיר עד לכניסת ביתו תוך שהוא מאיים מקלל ומגדף אותו במילים קשות. לאחר מכן הוא תקף את ראש העיר דחף אותו ונתן לו אגרוף לפנים תוך שהוא מפיל אותו על הריצפה. ראש העיר נזקק לטיפול רפואי וטופל על ידי רופא המשפחה ד”ר גרה, בקופת חולים אור עקיבא.”

יש לציין כי בשנים האחרונות הותקף אדרי מספר פעמים, בין היתר בשכונת היובל ואף ספג איומים לטלפון האישי שלו. בחודשים האחרונים הלין אדרי על ההסתות נגדו ברשתות החברתיות, בין היתר על ידי יוזרים פיקטיביים. אדרי אף העביר ביקורת על חברי המועצה ואנשי עיר שלא גינו עוד בתחילת ההסתות את הנושא. בהמשך, יצאו חלק מחברי המועצה בגינויים נרחבים בעניין, בין היתר בישיבות מועצה.