תושבת טוענת לאלימות מצד שוטרים בחדרה כלפי בני משפחתה: “מתנהגים לאזרחים תמימים כמו חיות”

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

תושבת טוענת לאלימות מצד שוטרים בחדרה כלפי בני משפחתה: “מתנהגים לאזרחים תמימים כמו חיות”

041 - משטרת חדרה - מגדלור ניוז

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

פוסט שפורסם השבוע ברשת מגולל תרחיש אלים לכאורה של שוטרים כלפי תושבי האיזור שהגיעו להתלונן על גניבת רכב בתחנת חדרה.

 

התושבת הודיה תיארה אלימות משטרתית כלפי התושבים לטענה – ללא כל סיבה. לפוסט שהופץ ברשתות צורפו תמונות עם חבורות על הגוף ושטפי דם. במשטרת ישראל דחו את הטענות ואומרים השבוע: מדובר באזרח שניסה להימלט מהתחנה”.

“הכל התחיל היום בבוקר שבן הדודה שלי הגיע עם אחותו לתחנת חדרה כדי להגיש תלונה על הרכב שלו שניגנב אתמול בלילה”, כתב התושבת. “הכניסו אותו לחקירה בנושא הרכב שלו שניגנב. יש לציין שהילד הזה הוא אחרי תאונת דרכים קשה מאוד הוא נשאר נכה אחריה.

המשטרה: מדובר באזרח שניסה להימלט מהתחנה במהלך תשאול ולא נענה לקריאת החוקרת לעצור

“הוא נכנס לחקירה החוקרת התחילה לחקור אותו שאלות שבכלל לא קשורות ניסתה להפוך את הכל עליו, (הרכב לא היה מבוטח מה שהשוטרת ידעה ועדיין ניסתה להפיל עליו תיק) הוא אמר לה ביפה שהוא לא מעוניין שהיא תחקור אותו והוא קם ויצא מהחדר חקירות לחצר, החוקרת יצאה אחריו עד לחצר ומשכה אותו מהחולצה”.

בהמשך, מוסיפה הודיה לתאר את אשר קרה – מנקודת מבטה. “הוא ביקש שתעזוב אותו והוא עשה תנועה עם הגוף שלו כדי לשחרר את החולצה ושוטר אחד ראה את את זה והחליט שדורון הרביץ לשוטרת – מה שלא היה.

“יש מצלמות אבטחה שמוכיחות שהוא לא נגע בה. אחרי שנייה באו עליו 4 שוטרים…….. “. בהמשך מתארת הודיה אלימות לכאורה שהופעלה כלפי בני המשפחה בתיאורים מפורטים. עוד היא טוענת כי גם היא “חטפה” מהשוטרים כאשר אחד מהם מכנה אותה בשם גנאי.

“משטרת חדרה זאת פשוט בושה, מתנהגים שם לאזרחים תמימים כמו אל חיות. השוטרים שם משתמשים בכוח שלהם על אזרחים תמימים כי ברגע שהם עולים על המדים מותר להם הכל “מה שמותר לרב אסור לתלמיד” זה כנראה המשפט שהשוטרים שם חיים עליו. אנחנו לא נשתוק עד שהשוטרים האלה יורידו את המדים ויעופו הבייתה”, חתמה.

ממשטרת מחוז חוף נמסר: “מדובר באזרח שניסה להימלט מהתחנה במהלך תשאול ולא נענה לקריאת החוקרת לעצור ולפיכך עוכב בהתאם לסמכות בחוק. ככל שעולה טענה אחרת, ברשת ומחוצה לה, רשאי לפנות לבדיקת הגורמים המוסמכים לכך”.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>