תושב אור עקיבא נעצר בחשד שדקר תושב אחר בעיר – מעצרו הוארך

חשוד בדיקה מאור עקיבא שנעצר בין שבת לראשון מכחיש כי היה באירוע לו מייחסת המשטרה מעורבות בדקירת אדם אחר, פציעתו ואשפוזו * עורכת דינו ביקשה לקצר את הימים המבוקשים למעצר שכן אין ראיות הקושרות אותו לאירוע * השופט הסתפק בהארכת מעצר קצרה

תושב אור עקיבא נעצר בחשד שדקר תושב אחר בעיר – מעצרו הוארך

חשוד בדיקה מאור עקיבא שנעצר בין שבת לראשון מכחיש כי היה באירוע לו מייחסת המשטרה מעורבות בדקירת אדם אחר, פציעתו ואשפוזו * עורכת דינו ביקשה לקצר את הימים המבוקשים למעצר שכן אין ראיות הקושרות אותו לאירוע * השופט הסתפק בהארכת מעצר קצרה

מגדלור-פיד ♋

מעצרו של א”א, תושב אור עקיבא שחשוד בדקירה של אדם אחר בלילה שבין שבת לראשון (23.1) הוארך בתחילת השבוע בבית המשפט.

כזכור, המשטרה עצרה את התושב בן ה-24 בחשד לדקירת אדם אחר בעיר. קצת אחרי חצות התקבל הדיווח על תושב אור עקיבא שהגיע עצמאית כשהוא דקור במצב קל למרכז הרפואי הלל יפה בחדרה ואושפז במקום. מהמשטרה הוסיפו כי “פעולות חקירה מהירות שבוצעו במקום תוך סריקות נרחבות הביאו כעבור זמן קצר למעצרו של תושב אור עקיבא בן 24 בחשד לביצוע הדקירה. החשוד נעצר לחקירה בתחנת המשטרה בחדרה ובסיומה נכלא”.

על פי בקשת הארכת המעצר, ציין הטוען המשטרתי רס”מ רועי מסורי, כי בלילה שבין ה-22.1 ל-23.1 תקף החשוד אדם אחר באמצעות חפץ חד וגרם לו לפציעות. על פי המשטרה, החשוד מכחיש בתוקף כל קשר למיוחס לו, מכחיש קשר לאירוע ולקורבן. “ימי המעצר המבוקשים הן מחשש לשיבוש הליכי חקירה נוכח הפעולות הנדרשות וכן לסיכון בטחונו של הקורבן. לחשוד הרשעות בעבר בגין אלימות והחזקת סכין”.

נציג המשטרה ציין כי הדקירה התרחשה ברחוב אך סרב לציין בפני עו”ד ספיר רוזנבלט מהסנגוריה הציבורית – היכן היה המיקום המדויק של האירוע. “יש אינדיקציה ראייתית שהעלתה את החשד כלפי החשוד”, הוסיף השוטר.

קראו גם >>

עו”ד רוזנבלט ציינה כי משיחתה עם החשוד, הוא היה בכלל עם חבריו כשבשעות הבוקר הגיעו לביתו שוטרים והודיעו לו שהוא עצור. הוא ביקש עימות עם המתלונן, אך מכיוון שהקורבן מאושפז, לא ניתן היה לבצע זאת. עורכת הדין ניסתה להבין האם הכלי באמצעותו נעשתה הדקירה אותר, השוטר השיב שלא.

עורכת הדין הוסיפה: “מהבקשה של המשטרה עולה רק חשד סביר לאור איזושהי ראייה. אין כאן מתלונן שמאשים את החשוד, אין אף ראייה פורנזית, אין כלי, וכרגע יש בקשה ל-8 ימי מעצר, כאשר לו ברור על מה ומה טיב הראיות בכלל”.

שופט המעצרים התורן בבית המשפט השלום בחדרה אהוד קפלן, החליט לבסוף להאריך את מעצר החשוד ליומיים ועד 25.1, בכדי לתת למשטרה זמן לבצע את פעולות החקירה שעוד נותרו לה בתיק. “קיימת עילת מעצר של מסוכנות הנובעת מאופי העבירה ומתחזקת נוכח עברו של החשוד”, ציין השופט. “לא אוכל לומר שחלופת מעצר תענה על המסוכנות ועל חשש לשיבוש חקירה. עיינתי בדוח סודי המפרט את פעולות החקירה הנותרות ונוכחתי שלא ניתן לסיימן בפחות מיומיים”.

.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

.

עדכון ראשון: 23.1.22, 10:51

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

כרטיס ביקור דיגיטלי- כלי שיווקי!

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך חדשה לשווק את עצמך. הם לא רק כרטיס פשוט שאפשר להדפיס ולמסור למישהו. ניתן להתאים אותם עם לוגו משלך, צבעים ומידע על החברה שלך. כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא דרך יעילה לשווק את עצמך מכיוון שהוא יותר מסתם כרטיס פשוט.

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן