בהשקעה של 24 מיליון שקל: 6 נתיבי תחבורה ציבורית חדשים יוקמו ברחבי בחדרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בהשקעה של 24 מיליון שקל: 6 נתיבי תחבורה ציבורית חדשים יוקמו ברחבי בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋

עוד במגדלור ניוז >>
 • תושב אור עקיבא רכב על אופניים חשמליים, נעצר וניסה להימלט תוך איומים על שוטר: “אדחוף לך אצבע משולשת”
 • מגדלור ניוזים – עמוד העדכונים מכל האזור מסביב לשעון
 • עדות קשה בבנימינה: הכלב נבח, עובר אורח תקף אותו קשות, שבר לו שיניים וגרם לזעזוע מוח

לאחר עבודה ממושכת של אגף הנדסה מול משרד התחבורה, אישר המשרד תכנון של 6 נתיבי תחבורה ציבורית בעיר, ברחובות: הנשיא, אחד העם, רמב”ם, השלום, הגיבורים והלל יפה.

היקף התכנון כ-24 מיליון שקלים במימון משרד התחבורה, כאשר הפרויקט עצמו נאמד בהיקף ובעלות ביצוע של מאות מיליוני שקלים, מה שמעיד על אמון מלא של משרד התחבורה בעיריית חדרה ביכולת הביצוע שלה ובמדיניות אותה מוביל ראש העיר.

פרויקט בהיקף כה נרחב צפוי לשנות את פני העיר, לשפר את איכות החיים, להפחית את התלות של התושבים ברכבים פרטיים, לשפר את חזות העיר, לצמצם משמעותית את תקני החנייה, ולסייע בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית

ראש העיר צביקה גנדלמן הנחה את אגף ההנדסה להתחיל בתכנון באופן מידי, בדגש על רחוב הנשיא, וזאת במטרה להגיע לשלב ביצוע העבודות מוקדם ככל האפשר.

כזכור, במסגרת שיפור פני העיר ושדרוג מערך התחבורה, פנתה העירייה למשרד התחבורה בבקשה לקדם פרויקט הכולל תכנון והסדרה של נתיבי תחבורה ציבורית בעורקים הראשיים בעיר. הפרויקט צפוי לכלול הסדרת נתיבי העדפה לתחבורה ציבורית, שדרוג מערך הכבישים הקיים, והסדרת המרחב הציבורי באזור הנכלל.

התכנון יכלול נתיב תחבורה ציבורית, נתיבי תנועה לכלי רכב, נתיבי חנייה, נתיבי אופניים, ומעברים מוסדרים להולכי רגל. הפרויקט יאפשר לעירייה לעבור לשיטות תכנון הוליסטיות, הכוללות טיפול יעיל בנגר העלי (ניקוז), שימוש בשטחים לאורך התוואי להחדרת מים, נטיעות ופיתוח סביבה ירוקה, הנגשת המרחב הציבורי ועוד.

פרויקט בהיקף כה נרחב צפוי לשנות את פני העיר, לשפר את איכות החיים, להפחית את התלות של התושבים ברכבים פרטיים, לשפר את חזות העיר, לצמצם משמעותית את תקני החנייה, ולסייע בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. במסגרת הפרויקט יתוכננו נתיבי התחבורה הציבורית, וכלל המרחב, בדגש על פיתוח נופי וסביבתי שיעודד שימוש במרחב הציבורי.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

286860cookie-checkבהשקעה של 24 מיליון שקל: 6 נתיבי תחבורה ציבורית חדשים יוקמו ברחבי בחדרה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן