מנהלת חדשה לחינוך העל-יסודי בחדרה: בר חן ברכה

מנהלת חדשה לחינוך העל-יסודי בחדרה: בר חן ברכה

-

מגדלור-פיד ♋

צילום: דוברות עיריית חדרה

ועדת המכרזים של עיריית חדרה בחרה בבר חן ברכה לתפקיד מנהלת המחלקה לחינוך על-יסודי באגף החינוך של העירייה.

המנהלת החדשה היא בעלת תואר M.A בניהול מערכות חינוך. בתפקידה האחרון הייתה מנהלת תחום באגף החינוך העל-יסודי במטה משרד החינוך בירושלים. במסגרת תפקידה הייתה ממונה על הקשר בין האגף לחינוך על-יסודי ובין מנהל חברה ונוער, ושימשה כמ”מ יו”ר פרס החינוך הארצי.

בעבר ניהלה בית ספר יסודי וכן בית-ספר על-יסודי שש-שנתי. כמנהלת בית הספר השש-שנתי הובילה את צוותה לקבלת פרס “צוות פדגוגי מצטיין”, פרס חינוך בתחום ההתנדבות ו”תגמול דיפרנציאלי” לצוות בגין הצטיינות. בר חן ברכה היא בוגרת תכנית “צמרות” וליוותה מנהלים חדשים בתחילת דרכם מטעם “אבני ראשה”.

סמנכ”ל חברה וקהילה ד”ר אסנת ספורטה הודיעה על המינוי החדש למנהלי בתי הספר בעיר, ולמנכ”לי גופי הסמך המצויים בקשרי עבודה משותפים עם אגף החינוך. ד”ר ספורטה אמרה כי היא משוכנעת שהצטרפותה של בר חן מלכה למערכת החינוך העירונית תקדם את ההובלה המשותפת של החינוך העל-יסודי בחדרה, לטובת כלל תושבי העיר ותלמידיה.

ראש העיר צביקה גנדלמן, הממונה על תיק החינוך בעיריית חדרה, איחל הצלחה למנהלת החדשה, ואמר כי הצלחתה תקדם את החינוך העל-יסודי ליעדים התואמים את התפיסה החינוכית העירונית, ותוביל יוזמות ותוכניות שנועדו לאפשר לכל תלמיד לממש את הפוטנציאל הגלום בו.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן