“מודעת אבל” שקרית הופצה על פעילה חדרתית: “הפוליטיקה בעיר ירדה לשפל המדרגה”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

“מודעת אבל” שקרית הופצה על פעילה חדרתית: “הפוליטיקה בעיר ירדה לשפל המדרגה”

-

מגדלור-פיד ♋

חבר מועצת העיר חדרה צ’יקו וקנין, פרסם לפני יומיים פוסט בו חשף מה שנראה כמו מודעת אבל שהופצה על אחותו – טליה. יש לציין כי טליה לא נהרגה חלילה, ומדובר בהסתה מכוערת שמקורה טרם הוברר.

 

בנוסף, האחות טליה מוכרת מאוד בעיר כפעילה חברתית ונודעה בשנה האחרונה במספר הזדמנויות ומאבקים עירוניים.

“חוצים גבולות”, זעם וקנין בהודעה שהפיץ ברשת החברתית. “לאחד/אחת בעלי השכל החולה והמעוות ביותר – לאיזה רמה הגעתם ,להפיץ כזאת הודעה? ולכם כלל התושבים, זאת הודעה שקרית ונבזית בהחלט. הכל בסדר ובע״ה גם ימשיך להיות בסדר ולך אחותי ברכת אריכות ימים”.

הפרסום גרף מאות הודעות סלידה של תושבים שהיו מזועזעים מהפרסום. “יש גבולות שלא חוצים, אנשים צריכים להתבייש”, נכתב. תושבת אחרת הוסיפה: מה? לאן הגענו? איזה רוע צריך כדי להפיץ כזה דבר. תפסיקו, אנחנו בוכים על כל אחד כמו על החייל שנרצח וכואבים ואתם שולחים הודעות כאלה? די לשנאת החינם”.

 

התושבת מירי הוסיפה בזעם: “הפוליטיקה בחדרה ירדה לביוב. לא שקודם היא היתה מטהר אוויר. פורסמה הודעת אבל שיקרית על מותה השקרי של אחות של חבר המועצה צ’יקו ועקנין. הריני להבהיר: מדובר במעשה של מנוול. אין ולא היה כל חשש לחיי טליה.אינה חולה. אינה גוססת. היא חיה מיום שנולדה עד לרגע זה בדיוק כמוני וכמוכם. אנו מצרים מעומק הלב על רמת שיח כה רדודה שדומה לביב שופכין מילולי. איכס”.

כאמור, מאות הודעות של תושבים ומכרי המשפחה פורסמו בתגובה לפרסום המכפיש. טרם ידוע האם הוגשה תלונה למשטרה בעקבות פרסום המודעה המדוברת.

 

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

290080cookie-check“מודעת אבל” שקרית הופצה על פעילה חדרתית: “הפוליטיקה בעיר ירדה לשפל המדרגה”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

דילוג לתוכן