אדריכלית העיר אור עקיבא וחבר מועצת העיר ירושלים התחתנו וסוקרו בהרחבה באתרים החרדיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אדריכלית העיר אור עקיבא וחבר מועצת העיר ירושלים התחתנו וסוקרו בהרחבה באתרים החרדיים

-

מגדלור-פיד ♋

בתחילת השבוע (א’) נערכה חתונתם של דן אילוז ובת-אל מלכה – מאור עקיבא. האירוע סוקר בהרחבה באתרי החדשות החרדיים ‘כיפה’ ו’סרוגים”.

באתר כיפה נכתב כי “אילוז שפעל במועצת יש”ע בתקופתו של נפתלי בנט, היה סמנכ”ל מיזם Jgive, פעיל ליכוד וכיום משמש כחבר מועצת העיר ירושלים מטעם סיעת התעוררות. הוא הכיר לפני כשנה את בתאל מלכה אדריכלית העיר אור עקיבא ומוזיקאית, הקשר התקדם יפה וכשהודיעו על חתונתם כל החברים התגייסו והגיעו לשמח ולשמוח איתם”.

באתר הוסיפו: “האירוע נערך בגן הפקאן שברמת הכובש, בין מאות האורחים שנכחו במקום נראו שר המשפטים אמיר אוחנה, חברי הליכוד ובינהם חבר מועצת העיר בני ברק יעקב וידר ופעילי ליכוד מרכזיים. אנשי יחסי הציבור אריק בן שמעון ושי שחף, דובר תנועת “אם תרצו” אודי טנא, ראש עיריית ירושלים משה ליאון ועוד”.

לפני פחות משנה קיימנו כאן ב’מגדלור ניוז’ ראיון עם בת-אל. אדריכלית העיר אור עקיבא הגיעה למגרש של הגדולים – ולאחד המועדונים המוכרים בישראל בתחום המוזיקה. בראיון לקראת ההופעה היא נזכרה במורה יגאל מבית ספר “עציון” שגילה את הכשרון המוזיקלי שלה, גילתה מדוע בחרה באדריכלות כמקצוע  והודה שהיא שואבת השראה מריטה ושירי מיימון. לראיון המלא הקליקו

לידיעה המלאה באתר כיפה הקליקו כאן

 

292860cookie-checkאדריכלית העיר אור עקיבא וחבר מועצת העיר ירושלים התחתנו וסוקרו בהרחבה באתרים החרדיים

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן