אישום: עבריין מורשע מאור עקיבא חזר לסורו, פרץ למספר כלי רכב וגנב אשראי

שרון, עבריין מורשע מאור עקיבא, מואשם במספר מקרי פריצה וגניבה מרכב בחודש מאי האחרון * על פי המשטרה, כנגד הנאשם קיימות ראיות לכאורה כי ביצע את העבירות המיוחסות לו בהן הודעות המתלוננים, דגימות דנ"א מדם השייכות למשיב, דו"ח מסכם של מז"פ ועוד

אישום: עבריין מורשע מאור עקיבא חזר לסורו, פרץ למספר כלי רכב וגנב אשראי

שרון, עבריין מורשע מאור עקיבא, מואשם במספר מקרי פריצה וגניבה מרכב בחודש מאי האחרון * על פי המשטרה, כנגד הנאשם קיימות ראיות לכאורה כי ביצע את העבירות המיוחסות לו בהן הודעות המתלוננים, דגימות דנ"א מדם השייכות למשיב, דו"ח מסכם של מז"פ ועוד

מגדלור-פיד ♋

חזר לסורו: עבריין מורשע מאור עקיבא מואשם במספר מקרי פריצה וגניבה מרכב. כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו לאחרונה לבית משפט השלום בחדרה נגד שרון א’ (36) תושב אור עקיבא, בגין מספר אירועים בהם הוא חשוד בפריצה וגניבה מרכב, שימוש באמצעי תשלום בכוונה להונות והחזקת סכין שלא כדין.

על פי כתב האישום במקרה אחד, שארע בתאריך 7.5.2022 בשעה 18:30 או בסמוך לכך, החנה בעל רכב, מסוג סיאט, את רכבו ברחוב מור באור עקיבא. בהמשך אותו היום, בשעה שאינה ידוע במדויק, בין 18:30-20:00, התפרץ הנאשם לרכב על ידי ניפוץ שמשת חלון הרכב הימני הקדמי, הוריד את שמשת החלון בדלת הימנית האחורית ופתח את הדלת.

במקרה זה נטל הנאשם מהרכב את תיקו של בעל הרכב ובו מחשב נייד של ASOS, מטען למחשב הנייד, עכבר ואוזניות Air Pods. סה”כ שווי הרכוש הגנוב כ-6,100 שקלים. על פי הודעת בעל הרכב, כאשר חזר לרכבו כעבור שעה וחצי, הבחין בחלון הרכב מנופץ וכי תיקו האישי נגנב ביחד עם הרכוש שהיה בו.

במקרה נוסף, שארע בתאריך 8.5.2022 בשעה 16:45 או בסמוך לכך, החנתה בעלת רכב, מסוג שברולט, את רכבה בחניון הציבורי במתחם הקניות “מול החוף ויליג” בחדרה. כמה דקות לאחר מכן, התפרץ הנאשם לרכב, באופן שאינו ידוע במדויק, פתח את דלת הנהג והתיישב ברכב.

צילום ארכיון: חפ”ק

באותן הנסיבות, נטל הנאשם מהרכב את תכולת הארנק של בעלת הרכב, שכלל כרטיס בנקט, כרטיסי אשראי וכן 400 שקלים במזומן. בהמשך לכך, ביצע הנאשם משיכות כסף מזומן ממכשיר כספומט שהיה במתחם הקניות. סה”כ משך הנאשם כ-5,000 שקלים מכרטיס אחד ועוד כ-2,000 שקלים מכרטיס נוסף. על פי הודעת בעלת הרכב, כאשר חזרה לרכב לאחר כעשר דקות, ראתה כי תיקה האישי נמצא במושב הקדמי על אף שהשאירה אותו במושב האחורי וכן מסרה כי נגנבו כרטיסי החיוב שלה ולאחר בדיקה נמצא כי בוצעו משיכות מכספומט בסך כולל של למעלה מ-7,000 שקלים.

בהמשך כתב האישום נטען כי בתאריך 21.5.2022 בשעה 22:30 לערך, נתפס ונעצר הנאשם ברחוב שילובסקי באור עקיבא, כאשר בחיפוש שנערך על גופו נמצא כי החזיק סכין במכנסיו

כאמור, מלבד כתב האישום, המשטרה הגישה נגד הנאשם גם בקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים: “המבקשת תטען כי מסוכנות המשיב נלמדת נוכח ביצוע העבירות המיוחסות לו, העובדה כי העבירות בוצעו לאור יום, במקומות ציבוריים לנגד עיני עוברים ושבים, תוך שנגנב רכוש יקר ערך; עברו הפלילי המכביד של המשיב והעובדה שלחובתו מאסר על תנאי חב הפעלה ממושך; העובדה כי נעשו ניסיונות רבים לאתר את המשיב לאחר שהוצא נגדו צו מעצר”.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

על פי המשטרה, כנגד הנאשם קיימות ראיות לכאורה כי ביצע את העבירות המיוחסות לו בהן הודעות המתלוננים, דגימות דנ”א מדם השייכות למשיב, דו”ח מסכם של מז”פ, מזכרים ניסיונות איתור של המשיב, גרסת המשיב שנשללה על ידי המתלונן, דו”ח פעולה בהתייחס למעצרו, הודעת חוקר ממחלקת ביטחון חברת האשראי ותדפיסי המשיכות שבוצעו מכרטיסי החיוב של המתלוננת, סרטונים ממצלמות אבטחה ועוד. בנוסף, לנאשם גיליון הרשעות קודמות בעבירות פריצה לרכב, גניבה מרכב, חבלה במזיד ברכב וכן עבירות רכוש, סמים ואלימות, בגינן אף ריצה תקופות מאסר.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן