פרויקט מרגש: בחדרה חילקו תיקי בית ספר למען הילדים עם הצרכים המיוחדים

ברביעי האחרון אחר הצהריים התקיים במרכז הפנאי קלור יריד לחלוקת תיקים חדשים, לילדי הצרכים המיוחדים בעיר, פרי יוזמה של סגן ראש העיר ומ"מ יו"ר פנאי העיר , טל אליהו. " שמח להיות חלק מיוזמה נהדרת שהעלתה חיוך רחב בפניהם של הילדים הנפלאים, חיוך שנשאר איתי כל השבוע"

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 26.8.19, 10:36

פרויקט מיוחד ומרגש: יריד חלוקת תיקים חדשים ואיכותיים לבית הספר עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים התקיים במרכז הפנאי קלור בחדרה.

הכל החל לפני כחודשיים, אז יזם סגן ראש עיריית חדרה טל אליהו בשיתוף פעולה עם בנק דיסקונט, את פרויקט ‘תיק לילדי הצרכים המיוחדים’ תחילה במרכז הפנאי קלור כדי לאפשר לכל תלמידי הצרכים המיוחדים להתחיל את שנת הלימודים עם ילקוט.

צילום: באדיבות טל אליהו

לדבריו, “הערך בפרויקט הוא דו כיווני, גם לילדים הנפלאים, שמקבלים תיק איכותי שיתחילו איתו את השנה ברגל ימין, וגם לנו – החיוך שלהם נשאר אתנו ופשוט מקיים את הסיפוק הרב מהעשייה פשוט שווה הכל!

עוד הוסיף אליהו וסיפר כי “המיזם יתרחב כל שנה ושנה. אמשיך לפעול למען ילדי העיר ולמען המשפחות הצעירות. נמשיך לעשות כל שביכולתינו לקיים עוד פרוייקטים מסוג זה.”

אליהו מוסיף ואומר “זה מדהים לראות איך גם אנחנו וגם ילדי הצרכים המיוחדים שלוקחים חלק בפרויקט הזה, לומדים ערבות הדדית מהי. כולם יוצאים מרווחים מהמיזם הנפלא ביחד.