גיל חנניה מבנימינה לקח חלק בפרויקט שיגור החללית “בראשית” לירח

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

גיל חנניה מבנימינה לקח חלק בפרויקט שיגור החללית “בראשית” לירח

-

מגדלור-פיד ♋
כבוד וחוויה מקרוב: חבר ועדת ההדרכה הארצית בתנועת הצופים ותושב בנימינה-גבעת עדה, גיל חנניה לקח חלק בפרויקט שיגור החללית בראשית.

“תנועת הצופים נרגשת וגאה לקחת חלק בפרויקט ההיסטורי של שליחת חללית ישראלית ראשונה לירח”, נמסר מהתנועה. הלילה הגיעו חניכי התנועה יחד עם חבר ועדת ההדרכה הארצית של התנועה ותושב בנימינה, גיל חנניה אל חדר הבקרה וצפו יחד עם הנהגת המדינה וצוותי הפרויקט בשיגור החללית.

חברת SpaceIL החליטה לשלב נוער וילדים במהלך הפרויקט לשיגור חללית” בראשית” אל הירח כדי לקדם את החינוך הטכנולוגי ולאפשר שיתוף שלהם בפרויקט כה מרגש והיסטורי. תנועת הצופים שמחה על האפשרות שניתנה לה לקחת חלק. בחדר הבקרה הלילה ישבו יחד עם הצוותים גם חניכי התנועה משבט פולג בהנהגת דרור- טומי מרנפלד ודניאל שניידור, וגיל חנניה מועדת ההדרכה הארצית של התנועה, תושב בנימינה.קלי כהן, מזכ”ל תנועת הצופים: “אנחנו גאים לקחת חלק בפרויקט לאומי היסטורי פורץ דרך המציב במקום מרכזי בסדר עדיפויותיו את נושא החינוך וחיבור הנוער במדינה לנושא הטכנולוגי. זהו יום מרגש עבור המדע, עבור החינוך ועבורנו כישראלים”.

צפו בשיגור החללית, כפי ששודר במשדר המיוחד של YNET:

 


מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

29450cookie-checkגיל חנניה מבנימינה לקח חלק בפרויקט שיגור החללית “בראשית” לירח

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה