הרקטות והבהלה: בוטלה הופעתו של הזמר עדן חסון מפרדס חנה-כרכור בפסטיבל בשדרות 📹

חסון, שחגג אתמול את יום הולדתו ה-25, היה רגע לפני עלייתו לבמה בפסטיבל בדרום מול אלפי אנשים - ואז פילחה את האוויר אזעקת צבע אדום • חסון: "פעם ראשונה שבכיתי מעצב ביום ההולדת שלי. אני מבטיח לכם שאגיע שוב"

מאת: איתי טטרו, 26.08.2019, 15:45

עדן חסון || צילום: גבריאל בהרליה, יח”צ

הרקטות שנורו לעבר שדרות אמש, ביומו הראשון של פסטיבל “לייב שדרות”, ביטלו למעשה את הופעתו של הזמר והכותב עדן חסון מפרדס חנה-כרכור, שהיה רגע לפני עלייה לבמה. הירי מעזה גרם לפיזורו של הפסטיבל, שבו שהו באותה עת כ-4,000 איש. היירוטים נצפו על-ידי המשתתפים הרבים, ובסרטון שפורסם משם נראו רגעי הדרמה והבהלה. רסיס נפל על הדשא במגרש הכדורגל שבו נערך הפסטיבל, אך לא פגע באיש. המשטרה והעירייה דאגו לפינוי מסודר של המשתתפים, אך בתיעוד נראית בהלה רבה ו-16 מהם לקו בחרדה. רסיס נוסף, חלק של אחד מטילי היירוט של כיפת ברזל, פגע סמוך לבניין בשדרות שהיה בשלבי בנייה. לא היו נפגעים באותו אירוע.

רגע אחרי שהבהלה פוזרה, כתב חסון בחשבון האינסטגרם שלו: “תושבי שדרות, פעם ראשונה שחוויתי איתכם את החוויה הנוראית הזאת”, כתב הזמר שחגג אמש את יום הולדתו ה-25. “שנייה לפני שאני עולה לבמה, כולכם בריגוש ובשמחה מחכים להופעה, כבר צועקים את שמי, ופתאום צבע אדום! לא הבנתי מה קורה, חשבתי זיקוקים. המאבטח שלי חוטף אותי לממ”ד, ילדים צועקים, מחפשים את אמא שלהם, אמא בוכה מחפשת את הבן שלה. הלב שלי גמור, פעם ראשונה שבכיתי מעצב ביום ההולדת שלי. אני מבטיח לכם! אני אגיע אליכם להופיע שוב מתי שאוכל”.

צפו ברגעי הדרמה והבהלה אתמול בפסטיבל (צילומים: מתוך עמודי היוטיוב של “הארץ” ו-“YNET”) >>