אין אכיפה ב’אין כניסה’ בשכונת הזיתים בחדרה ותאונות הדרכים במקום נמשכות

אין אכיפה ב’אין כניסה’ בשכונת הזיתים בחדרה ותאונות הדרכים במקום נמשכות

-

מגדלור-פיד ♋

תושבים בשכונת הזיתים בחדרה טוענים כי למרות תמרור אין כניסה המוצב מכיוון תחנת הדלק בשכונה, ולמרות שהרשויות מכירות את הנושא – אין אכיפה במקום נגד עברייני תנועה – והתוצאות בהתאם.

ארז אלגון, תושב השכונה, פרסם בימים האחרונים תמונות מהמקום בו התרחשה בסוף השבוע תאונת דרכים, והכל בגלל שנהג נכנס דרך הרחוב בו אסור להיכנס עקב תמרורי האין כניסה.

התאונה בשכונת הזיתים בשישי. צילום: בנצי מחשבים

“סוף שבוע עצוב. שוב נהג עבריין תנועה החליט “לקצר” דרך רחוב יעקב דורי בשכונתי”, כתב אלגון והוסיף: “הוא התעלם מתמרור אין כניסה, נסע בניגוד לתנועה ופגע ברכב של תושבת השכונה.

“הנהגת פונתה לבית החולים, הנהג נתבקש להציג תעודת ביטוח וענה שהוא שכח אותה בבית. הנהג שהיה מודע לתמרור הגיב שהוא מתגורר באזור כ 3 שנים. לזה קוראים פשע”.

תלונותיו של אלגון נפלו עד כה על אוזניים ערלות כאשר גם המשטרה וגם הפיקוח העירוני של עיריית חדרה, לא עושים מספיק לדבריו על מנת לאכוף את חוקי התנועה באיזור זה.

בחודש פברואר האחרון התרחבה בשכונה תאונת דרכים נוספת. על פי עד ראייה, שוב היה זה רכב שנסע בניגוד לכיוון התנועה ברחוב יעקב דורי ממזרח למערב ופגע ברכב שנסע ברחוב יגאל ידין.

התאונה בחודש פברואר. צילום: בנצי מחשבים

נהגת הרכב שנפגע נפצעה ופונתה לבית החולים הלל יפה. מלבדה לא היו עוד נפגעים באירוע ואנשי המכוניות שנותרו במקום החליפו בניהם פרטים.

תושב השכונה סיפר אז לאתר “מיינט חדרה”: “נהגים נוהגים ‘לקצר’ ולעקוף את ‘צומת המשטרה’ דרך השכונה ומגבירים מהירות כדי לעבור את האין כניסה שיש כאן. בדרך כלל זה נעשה תוך כדי נסיעה פרועה ומסוכנת. התלוננתי כבר מספר פעמים – לא נעשה עם זה כלום ואין אכיפה”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


 

ארכיון כתבות
דילוג לתוכן