העיצומים בבית ספר “קיסריה” הופסקו: ועד ההורים והמועצה הגיעו להסכם

העיצומים בבית ספר “קיסריה” הופסקו: ועד ההורים והמועצה הגיעו להסכם

-

מגדלור-פיד ♋עדכון ראשון: 29.5.18, 10:08

לאחר שבימים האחרונים שיבש ועד ההורים של בית הספר “קיסריה” את הלימודים באופן חלקי, ואתמול בבוקר (29.5) שבתו כל תלמידי בית הספר בכיתות א’-ו’ – הגיעו הצדדים לסיכום. 

“הורים יקרים, אנו שמחים לבשר שמאבקנו נשא פרי והמשבר בא לסיומו”, נמסר מוועד ההורים. “אנו מודים לכם על שיתוף הפעולה. חוזרים לשיגרה בית הספר יפתח כרגיל ב 8:00 בבוקר. להלן הישגי ועדת ההיגוי: נקיון: תהיה מנקת רצף בין השעות 9:30-12:30 בפיקוח צמוד של המועצה.

“הנקיון בערב יהיה בפיקוח נציג חברת הניקיון. הסעות: יהיה פיקוח יום יומי ע”י אגף התחבורה של המועצה + התנהגות תלמידים. בנוסף הוחלט כי ייצאו מכרזים חדשים בקיץ, לתחום הנקיון וההסעות, ללא השתתפות החברות הנוכחיות. כמו כן יתבצע סיור לבחינת שיפוצים נדרשים שיבוצעו בקיץ. התחייבויות אלה מגובות במסמך רישמי שמצורף בנפרד”.

ועד ההורים של בית הספר קיסריה יצא למחאה ושביתה במטרה למצוא פתרון למחלוקות בנושא בטיחות הסעות התלמידים ומצב התברואה והניקיון בבית הספר.

במועצה האזורית חוף הכרמל דחו לפני הסיכום את טענות ההורים וטוענים כי הליקויים תוקנו. “ההורים בוחרים להפר את שגרת הלימודים ואנו מצרים על כך”, נמסר מהמועצה. “כפי שציינו בפני ההורים המועצה נערכת ליציאה מחודשת של מכרז הסעות לקראת תחילת שנת הלימודים הבאה. בנושא הניקיון, קבלן הניקיון הוזמן לשימוע ומעתה כל הקשור בנושאי ניקיון ביה״ס יהיה מבוקר ומפוקח ע״י אגף החינוך ישירות”.

קראו גם >> 

הרוחות סוערות בבית ספר קיסריה: ההורים משביתים הלימודים מזה שבוע

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן