המחסן הפך למחסן-תרומות: העו”ס רועי וידן דואג להכין חבילות מזון למעוטי יכולת לקראת החגים ואתם מוזמנים לתרום

המחסן הפך למחסן-תרומות: העו”ס רועי וידן דואג להכין חבילות מזון למעוטי יכולת לקראת החגים ואתם מוזמנים לתרום

-

מגדלור-פיד ♋

העו”ס רועי וידן. צילום: עצמי

ראש השנה וסוכות מתקרבים ואיתם גם מעשי החסד למען מעוטי יכולת בחדרה והסביבה. רועי וידן, עובד סוציאלי מפנימיית “ארזים” שליד חדרה, עוסק בין היתר גם בסיוע לזולת ומארגן כבר מספר שנים כשהוא מארגן סלי מזון ותרומות למעוטי יכולת.

“אני עובד סוציאלי במסגרות של ילדים ונוער בסיכון בחדרה”, הוא אומר ל’מגדלור ניוז’, “במקביל מלווה חיילים בודדים משוחררים ובשירות, וכן בוגרי פנימיות מיוזמתי בעשור האחרון במגוון דרכים.

“המחסן שלי בבית הפך למחסן תרומות כשאנשים המעוניינים למסור חפצים או מוצרים שמישים מוסרים אותם וכאשר אני מקבל פנייה מחייל בודד או משפחה קשת יום שזקוקה למשהו מהדברים אני דואג עבורם לכך.

“בנוסף, בשלוש השנים האחרונות יזמתי פרוייקט של גיוס כספים לסלי מזון וגיפטקארדים לאוכלוסיות האלה אשר לא יכולות להרשות לעצמן לרכוש מצרכים לחג בשל מצבן הסוציו אקונומי”.

וידן מציין כי הפרויקטים נערכו בראש השנה ובפסח לאורך שלוש השנים האחרונות כשבפסח האחרון “גויס סכום מרגש של 17,000שקלים”.

וידן: “רשתות מזון גדולות משתפות פעולה עמי בפרויקט בין אם בתרומה ובין בהנחות משמעותיות. בין הרשתות ניתן למצוא את רשת “ויקטורי” ורשת “שופרסל” .

“המשפחות והחיילים מקבלים סל מזון עד פתח ביתם על פי הזמנה אישית או לחלופין גיפטקארד עימו יוכלו לרכוש בעצמם את המצרכים הדרושים לחג. ניתן לתרום לפרוייקט במגוון דרכים ובהן: העברה בנקאית לחשבון בנק ייעודי לפרוייקט זה, העברה באמצעות אפליקציית ביט העברה באמצעות אפליקציית paybox”.

לקבלת פרטים נוספים ובהם חשבון בנק ומס’ להעברה ניתן לשלוח מייל לכתובת [email protected] או בנייד 0542121404 ואשלח את הפרטים המלאים. על כל תרומה תישלח קבלה בגין התרומה כמובן.

“כל תרומה תתקבל בברכה ותאפשר להגדיל את כמות המשפחות והחיילים הבודדים שיצליחו לעבור את החג בכבוד”, חותם וידן. “עזרו לי לעזור להם תודה מראש וחג שמח לכולם”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


 

ארכיון כתבות
דילוג לתוכן