שיח קוצני: זה מה שעשה בן 42 מבנימינה בדירה באור עקיבא

בפשיטה שערכה המשטרה בדירה באור עקיבא נמצא ציוד רב לגידול הסם * החשוד: תושב בנימינה השכנה

שיח קוצני: זה מה שעשה בן 42 מבנימינה בדירה באור עקיבא

בפשיטה שערכה המשטרה בדירה באור עקיבא נמצא ציוד רב לגידול הסם * החשוד: תושב בנימינה השכנה

מגדלור-פיד ♋

תושב בנימינה חשוד בניהול מעבדת סמים באור עקיבא. כתב אישום הוגש לאחרונה לבית משפט השלום בחדרה נגד נסים ח’, תושב בנימינה (42), בגין החזקת ושימוש בסמים שלא לצריכה עצמית, גידול יצור והכנת סמים מסוכנים וכן נטילת חשמל בגניבה, לאחר שעל פי החשד ניהל מעבדה לגידול סם מסוג קנאביס. בפשיטה שערכה המשטרה במקום נמצא ציוד רב לגידול הסם.

על פי כתב האישום, בתאריך 7.10.2020, בוצע חיפוש משטרתי על פי צו בביתו של הנאשם, נכון למועד הרלוונטי, ברחוב העלייה באור עקיבא. במסגרת החיפוש נמצא כי הנאשם גידל בשלושה חדרים למעלה מ-100 שתילים של סם מסוכן מסוג קנאביס, במשקל כולל של למעלה מ-20 קילוגרמים נטו.


בכתב האישום נטען עוד כי במסגרת החיפוש נמצא כי הנאשם החזיק בשלושת החדרים: 133 אדניות, מנורות, מזגנים, שנאים, מאווררים, לוחות חשמל ומפוחים. באותן הנסיבות החזיק הנאשם במחסן בתוך קרטון סם מסוכן מסוג קנאביס במשקל של 1.6 קילוגרמים.

כמו כן, על מנת לתפעל את המעבדה האמורה, גנב הנאשם חשמל במרמה ובלי תביעת זכות בשווי מוערך של 10,000 שקלים, בכך שעקף את מונה החשמל. כעת מבקשת המשטרה מבית המשפט להורות על חילוט הרכוש אשר שימש את הנאשם לביצוע העבירות המיוחסות לו.

.

ב-16.6 פרסמנו כי תושב קיסריה מואשם שהפך את מרתף הבית למעבדת סמים. יומיים קודם לכן הותר לפרסום כי משטרת ישראל חשפה רשת סחר בסמים אוקראינית הפועלת בארץ באופן מאורגן, באמצעות יישומון סלולארי ומערך שליחים בכלי רכב שכורים. בין היתר נעצרו שבעה תושבי המרכז בחשד לניהולה, והחשד הוא כי היא פעלה בכל רחבי הארץ כולל באזור חדרה.

באפריל האחרון איתרו בלשי תחנת זיכרון יעקב מעבדת הידרו בקיסריה ועצרו תושב המקום החשוד בהפעלתה. אמש ערכו בלשי תחנת זכרון יעקב פעילות יזומה במהלכה עצרו תושב קיסריה בן 53, בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה.

ובחודש מרץ, המשטרה עצרה בגיר וקטין בחשד להחזקת חומרים החשודים כסמים מסוג מריחואנה וחשיש, והכל ליד גן ילדים בחדרה. במהלך פעילות יזומה שבוצעה אתמול בחדרה הבחינו בלשי המשטרה בבחור שעורר את חשדם כאשר הוא ניגש לרכב שחנה בסמוך לגן ילדים ולאחר מכן ניגש לרכב שחנה בסמוך. כעבור זמן קצר הבחינו הבלשים בנהג רכב נוסף שהגיע לאסוף את החשוד ועצרו את שניהם.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן