פקטורי 54 אאוטלט נפתחה בחדרה; חומוסיית "הפרלמנט" נפתחה בכביש 65

מספר חנויות ועסקים חדשים נפתחו לאחרונה בחדרה והאיזור • גם סניף חדש ל"ורדינון" וסושייה חדשה כשרה הגיעו

מאת: איתי טטרו, 02.09.2019, 13:00

לחובבי הסושיות: יוגי סושי בר במול החוף וילג’ || צילום: יח”צ

פקטורי 54 פתחה חנות אאוטלט בקניון עופר לב חדרה. החנות תציע מגוון מותגים גדולים במחירים שווים. FACTORY 54 מהווה בית לעשרות מותגי אופנה בינלאומיים. זה למעלה מעשור שהרשת מבססת את הקשר בין קהל הלקוחות המקומי לפעילות של המותגים והמעצבים שמכתיבים את אופיו הדינאמי של עולם האופנה הבינלאומי. 

גם “ורדינון” נחתה בקניון החדרתי, ומציעה מגוון רחב מאוד של מוצרים איכותיים לחדר השינה, לחדר האמבטיה, לחלל המגורים ולמטבח. לרגל הפתיחה – מבצע של עד 60% הנחה בסניף החדש.

בשורה גם לחובבי הסושי: במול החוף וילג’ במערב העיר, נפתחה הסושייה יוגי סושי בר. במקום כבר מוצע תפריט מגוון הכולל סושי, מוקפצים, מנות ראשונות וקינוחים.

 

 

 

 

 

ומי שחשקה נפשו במאכלים ים תיכוניים עממיים, הפרלמנט – חומוס מקומי, פתח סניף חדש בכביש 65, עוקף חדרה, בתחנת הדלק, ממזרח למערב. מדובר ברשת חומוסיות באווירה חמה וביתית. “רשת חומוסיות שבהן לא יוצאים רעבים – כי יש מילוי חוזר על הכל – כולל השתיה, הפיתות, התוספות, הכל”, מסביר הבעלים. “רשת חומוסיות שבהן מפנקים בסוף בקפה, תה וקינוח, כי ככה זה כשאוהבים לארח. רשת חומוסיות שגדלה ומתפתחת לאט, בסבלנות, עם ערכים שלא מתפשרים עליהם כגון – איכות החומרים, ספקי בוטיק קטנים ואיכותיים, תנאי העסקה מצוינים ועוד. רשת חומוסיות ששמה לה כיעד לשמור על מחיר נגיש לכולם, חומוס הוא אוכל עממי ולדאוג שישאר כזה”.