הערב: ראש הממשלה נתניהו יגיע לאור עקיבא וחדרה

נתניהו ישתתף בכנס של חגיגי של הקהילה הקווקזית תומכי מפלגת הליכוד, בראשות פאבל יליזרוב, באולמי "לונה" באזור התעשייה בעיר • גם יו"ר הכנסת אדלשטיין, השר זאב אלקין ופרלמנטרים נוספים ישתתפו

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 02.09.2019, 18:26

נתניהו בביקור האחרון באור עקיבא, במימונה שנערכה לפני מספר חודשים || צילום ארכיון

ראש הממשלה בנימין נתניהו יבקר היום (רביעי) בחדרה ובאור עקיבא, ששה ימים לפני הבחירות לכנסת ה-22 שתיערכנה ביום שלישי 17.9.19. נתניהו ישתתף בכנס חגיגי באור עקיבא של הקהילה הקווקזית תומכי מפלגת הליכוד, באולמי “לונה” ברחוב האילן 3, באזור התעשייה הצפוני בעיר (בשעה 18:00). את האירוח בעיר יזמה התאחדות יהודי עולי קווקז בישראל בראשותו של פבל איליזרוב מאור עקיבא, המשמש גם כסגן ראש הקונגרס העולמי הממונה על ענייני ישראל, וכן כמנהל אגף שפ”ע בעיר.


יחד עם נתניהו יגיעו גם יו”ר הכנסת יולי אדלשטיין, השר להגנת הסביבה, ירושלים והמורשת זאב אלקין, סגנית יו”ר הכנסת ה-20 טלי פלוסקוב, ח”כ רוברט אילטוב ובמעמד ראש העיר יעקב אדרי.

נתניהו ביקר באור עקיבא במימונה שנערכה בבית משפחת לוי, אצל מימון וסול, בחודש אפריל האחרון.

איליזרוב אמר בשבוע שעבר במסגרת תכניתה של שרת התרבות והספורט “רגב LIVE בדרכים”, שהתארחה במתחם מול החוף וילג’ בחדרה, כי “אני מניח שכבר אמרו שהמצב לא הכי טוב ואנחנו צריכים לאחד את כל הכוחות כדי להביא את התוצאה הכי טובה. בקרב הקהילה הקווקזית החלטנו להקים מטה של הקהילה לליכוד. ב-11.9 נעשה כנס ענק באור עקיבא בהשתתפות ראש הממשלה, כנס הידברות עם העדה. כולכם מוזמנים, אנחנו מכאן שולחים את החיזוק למפלגת השלטון, לליכוד, לראש הממשלה נתניהו ומאמינים שיהיה הפעם ניצחון ובגדול”. 

בחדרה, יחל לאחר מכן (בשעה 18:30) במלון “רמדה” בעיר כנס תמיכה בראש הממשלה, בהשתתפות נתניהו, שר האוצר משה כחלון, ראש העיר צביקה גנדלמן, ממלא מקומו ניר בן חיים וחברי מועצת העיר.