מצפון ועד דרום: תלונות מכל רחבי אור עקיבא על הפסולת ברחובות

גל של פניות בימים האחרונים למערכת "מגדלור ניוז" עם צילומים מכל רחבי העיר על פסולת ואשפה מפוזרים בעיר • "המצב בלתי נסבל. לא זכור לי מצב כל כך קטסטרופלי כמו שיש בתקופה האחרונה. הרחובות שלנו פשוט מלאים בזבל", אומרת תושבת העיר

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 04.09.2019, 10:26

לכלוך ברחבי אור עקיבא || צילום: התקבל באמצעות “המסר האדום”

הלכלוך ברחובות אור עקיבא עולה על גדותיו: תושבים בעיר שלחו אל “מגדלור ניוז” מספר תלונות בנוגע לאשפה וזבל המצויים ברחובות אור עקיבא, בשוק העירוני וליד גנים ציבוריים. “המצב בלתי נסבל”, אמרה תושבת העיר. “לא זכור לי מצב כל כך קטסטרופלי כמו שיש בתקופה האחרונה. הרחובות שלנו פשוט מלאים בזבל”.

תושבת אחרת אמרה: “כל העיר קורסת מלכלוך. זה בכל מקום וזה פשוט לא יאומן. מה קורה עם מפני האשפה והמנקים העירוניים?”

תופעת האשפה ברחובות העיר מלווה את אור עקיבא בחודשים האחרונים. למעט תקופות קצרות של ניקיון, רוב הזמן העיר מלאה בזבל שזרוק גם ברחובות – תוצאה של פינוי לא טוב וגם של שמירה לקויה של ניקיון מצד התושבים ובעלי העסקים. גם בשכונת אורות התלוננו בחודש האחרון תושבים על לכלוך ברחוב דוד המלך ובאיזורים נוספים.

לפני מספר שבועות כבר עסקנו בסוגיית הלכלוך ברחובות. ראש העירייה הסביר אז כי בעקבות בעיות מול החשב המלווה וקיצוץ תקנים של עובדים, המצב הדרדר. בהמשך נעשה ניסיון לפתור זאת אך הבעיות המשיכו לצוץ לאחרונה.

מעיריית אור עקיבא נמסר כי ראש העיר עורך כל העת סיורים לטיפול במפגעים בעיר.

צפו בתמונות, ממפגעי הפסולת ברחבי העיר, כי שהתקבלו ממספר תושבים באמצעות “המסר האדום” של מגדלור ניוז