כתובות נאצה נגד הנהלת הפועל חדרה ומאמנה; המועדון: "אימוני הקבוצה יהיו סגורים השבוע"

על רקע ההמתנה בדבר החלטת הקבוצה על החתמתו או אי החתמתו של הקשר ערן לוי במועדון, ריססו אוהדים כתובות גרפיטי קשות • הפועל חדרה: "חשוב לעשות הפרדה בין מעורבות אוהדים - שזה דבר מבורך - לבין התערבות בוטה של אוהדים"

מאת: איתי טטרו, 08.09.2019, 15:55

הגרפיטי באצטדיון בחדרה נגד ההנהלה ומאמנה || צילום: אוהדי הפועל חדרה

לא רגוע בהפועל חדרה: כתובות נאצה רוססו במגרש האימונים של הקבוצה בעיר נגד ההנהלה ומאמן הקבוצה אורי גוטמן. ברקע: ההחלטה להשהות את ההחלטה בנוגע להחתמתו של הקשר ערן לוי. בשלב זה, לוי לא ממשיך להתאמן בקבוצה עד קבלת ההחלטה במועדון.

ברשתות החברתיות ציינו מספר אוהדים המהווים חלק מגרעין האוהדים של המועדון, כי הם מתאגדים ומעוניינים להגיע לאימון הקבוצה הערב בכדי למחות על אי החתמת הקשר.

בהפועל חדרה קיבלו בזעזוע ובכעס את כתובות הגרפיטי. “לאור ההתנהלות האלימה לה אנו עדים בימים האחרונים, חשוב לנו להבהיר כי הפועל חדרה מגנה כל סוג של אלימות!”, נמסר מהמועדון בתגובתו לכתובות הנאצה. “חשוב לעשות הפרדה בין מעורבות אוהדים – שזה דבר מבורך – לבין התערבות בוטה של אוהדים!”.

עוד הוסיפו במועדון כי “הפועל חדרה תנקוט באפס סובלנות כלפי אוהדים אלימים שיחליטו לקחת את החוק לידיים, כולל הגשת תלונות במשטרה נגד המעורבים בדבר. מותר שיהיו חילוקי דעות, מותר לאוהדים להפגין ולהשמיע את דעתם, אסור להפוך את השיח לאלים!

“לקראת המשחק החשוב בשבת מול הפועל רעננה ובעקבות האירועים המכוערים האחרונים, מתחם האימונים יהיה סגור בשבוע הקרוב לשחקנים ולצוות בלבד. אנו קוראים לכולם להשקיע את האנרגיות בעידוד הקבוצה ובדחיפתה ולא בבחירה באלימות מכוערת שמנוגדת שמיים וארץ מהדרך של הפועל חדרה ואוהדיה”.

ערן לוי במדי הפועל חדרה, אתמול || צילום: דוברות הפועל חדרה