כתובות נאצה נגד הנהלת הפועל חדרה ומאמנה; המועדון: “אימוני הקבוצה יהיו סגורים השבוע”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

כתובות נאצה נגד הנהלת הפועל חדרה ומאמנה; המועדון: “אימוני הקבוצה יהיו סגורים השבוע”

-

מגדלור-פיד ♋

הגרפיטי באצטדיון בחדרה נגד ההנהלה ומאמנה || צילום: אוהדי הפועל חדרה

לא רגוע בהפועל חדרה: כתובות נאצה רוססו במגרש האימונים של הקבוצה בעיר נגד ההנהלה ומאמן הקבוצה אורי גוטמן. ברקע: ההחלטה להשהות את ההחלטה בנוגע להחתמתו של הקשר ערן לוי. בשלב זה, לוי לא ממשיך להתאמן בקבוצה עד קבלת ההחלטה במועדון.

ברשתות החברתיות ציינו מספר אוהדים המהווים חלק מגרעין האוהדים של המועדון, כי הם מתאגדים ומעוניינים להגיע לאימון הקבוצה הערב בכדי למחות על אי החתמת הקשר.

בהפועל חדרה קיבלו בזעזוע ובכעס את כתובות הגרפיטי. “לאור ההתנהלות האלימה לה אנו עדים בימים האחרונים, חשוב לנו להבהיר כי הפועל חדרה מגנה כל סוג של אלימות!”, נמסר מהמועדון בתגובתו לכתובות הנאצה. “חשוב לעשות הפרדה בין מעורבות אוהדים – שזה דבר מבורך – לבין התערבות בוטה של אוהדים!”.

מכבי

עוד הוסיפו במועדון כי “הפועל חדרה תנקוט באפס סובלנות כלפי אוהדים אלימים שיחליטו לקחת את החוק לידיים, כולל הגשת תלונות במשטרה נגד המעורבים בדבר. מותר שיהיו חילוקי דעות, מותר לאוהדים להפגין ולהשמיע את דעתם, אסור להפוך את השיח לאלים!

“לקראת המשחק החשוב בשבת מול הפועל רעננה ובעקבות האירועים המכוערים האחרונים, מתחם האימונים יהיה סגור בשבוע הקרוב לשחקנים ולצוות בלבד. אנו קוראים לכולם להשקיע את האנרגיות בעידוד הקבוצה ובדחיפתה ולא בבחירה באלימות מכוערת שמנוגדת שמיים וארץ מהדרך של הפועל חדרה ואוהדיה”.

ערן לוי במדי הפועל חדרה, אתמול || צילום: דוברות הפועל חדרה

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן