בשלב זה, נשאר: מנהל מתנ”ס אור עקיבא משה נקש ימשיך בתפקידו

בשלב זה, נשאר: מנהל מתנ”ס אור עקיבא משה נקש ימשיך בתפקידו

-

מגדלור-פיד ♋

משה נקש || צילום: פרטי, מתוך הפייסבוק

יממה לאחר שהודיע כי הוא שוקל להתפטר, מנהל מתנ”ס אור עקיבא משה נקש החליט היום, בשלב זה, להמשיך בתפקידו. זאת על רקע מספר שיחות שקיים עם אנשי ציבור ובראשם ראש העיר אור עקיבא יעקב אדרי.

אמש (ראשון) לאחר ישיבת הנהלת מתנ”ס אור עקיבא, הודיע נקש כי הוא יש לו כוונה  להתפטר מתפקידו.  

על פי מידע שהגיע לידי מגדלור ניוז אמש, חילוקי דעות נתגלעו לאחרונה בין נקש לבין פרי בן חיון, רכזת החוגים ואחת העובדות הבכירות במתנ”ס, שקודמה לתפקיד סגנית מנהל המתנ”ס.

עוד עולה מהמידע, כי רוב חברי הנהלת המתנ”ס התנגדו להתפטרותו של נקש. חברי הנהלה ציינו בשיחות סגורות כי קיים משבר אמון חריף מאוד בין נקש לבין בן חיון ואילו יו”ר הנהלת המתנ”ס, שלום שבתאי, מעריך מאוד את עבודתה של בן חיון ומעוניין בקידומה.

אדרי לא התייחס אמש לפניית מגדלור ניוז בנושא ולא התקבלה ממנו תגובה, כך גם לא התקבלה תגובה מנקש עצמו.

יו”ר הנהלת המתנ”ס שלום שבתאי מסר כי “פרי נבחרה כסגנית מנהל המתנ”ס וזאת כאות הוקרה על פעילותה המדהימה במתנ”ס וההערכה הרבה שהיא זוכה מההורים”. לדברי שבתאי, “בסוף הישיבה סוכם שאקיים מחר בבוקר פגישה בין השניים לעבוד בשיתוף פעולה. מזה אני למד שאין לו כל כוונה להתפטר”.

כאמור, הבוקר אכן התקיימה פגישה שכזו, וכן שיחה של נקש עם ראש העיר אדרי, לבסוף החליט נקש בשלב זה להישאר בתפקידו. זאת ועוד, תושבים רבים שוחחו עם מנהל המתנ”ס וביקשו ממנו שלא להתפטר והוא זוכה לתמיכה רבה ואוהדת בציבור המקומי.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

אזור חדרה: “צפויה עליה משמעותית בקדחת הבהרות בקרב בעלי כלבים בפרט”

קדחת הבהרות (הכתמים) נגרמת על ידי חיידק הריקציה קונורי המועבר על ידי קרציית כלב. ד”ר ריאד בדראן רופא וטרינר ראשי ומנכ”ל האיגוד פירט כי ” רמת נגיעות הקרציות בריקציה בארץ משתנה באזורים השונים, לא ברור מהו המאגר הטבעי של החיידק היות ובדיקות מצביעות על חשיפה של מספר רב של סוגי בעלי-חיים, בין אלה נמנים מעלי גירה, מכרסמים, כלבים ואחרים”

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן