בשלב זה, נשאר: מנהל מתנ"ס אור עקיבא משה נקש ימשיך בתפקידו

לאחר שיחות שקיים עם אנשי ציבור ובראשם ראש עיריית יעקב אדרי, החליט מנהל המתנ"ס להמשיך בשלב זה בתפקידו || אמש מונתה לתפקיד סגנית מנהל המתנ"ס פרי בן חיון וככל הנראה, על רקע חילוקי דעות בין נקש לבן חיון, הוא שקל להתפטר

מאת: איתי טטרו, 09.09.2019, 19:44 || עדכון ראשון: 08.09.2019, 20:44

משה נקש || צילום: פרטי, מתוך הפייסבוק

יממה לאחר שהודיע כי הוא שוקל להתפטר, מנהל מתנ”ס אור עקיבא משה נקש החליט היום, בשלב זה, להמשיך בתפקידו. זאת על רקע מספר שיחות שקיים עם אנשי ציבור ובראשם ראש העיר אור עקיבא יעקב אדרי.

אמש (ראשון) לאחר ישיבת הנהלת מתנ”ס אור עקיבא, הודיע נקש כי הוא יש לו כוונה  להתפטר מתפקידו.  

על פי מידע שהגיע לידי מגדלור ניוז אמש, חילוקי דעות נתגלעו לאחרונה בין נקש לבין פרי בן חיון, רכזת החוגים ואחת העובדות הבכירות במתנ”ס, שקודמה לתפקיד סגנית מנהל המתנ”ס.

עוד עולה מהמידע, כי רוב חברי הנהלת המתנ”ס התנגדו להתפטרותו של נקש. חברי הנהלה ציינו בשיחות סגורות כי קיים משבר אמון חריף מאוד בין נקש לבין בן חיון ואילו יו”ר הנהלת המתנ”ס, שלום שבתאי, מעריך מאוד את עבודתה של בן חיון ומעוניין בקידומה.

אדרי לא התייחס אמש לפניית מגדלור ניוז בנושא ולא התקבלה ממנו תגובה, כך גם לא התקבלה תגובה מנקש עצמו.

יו”ר הנהלת המתנ”ס שלום שבתאי מסר כי “פרי נבחרה כסגנית מנהל המתנ”ס וזאת כאות הוקרה על פעילותה המדהימה במתנ”ס וההערכה הרבה שהיא זוכה מההורים”. לדברי שבתאי, “בסוף הישיבה סוכם שאקיים מחר בבוקר פגישה בין השניים לעבוד בשיתוף פעולה. מזה אני למד שאין לו כל כוונה להתפטר”.

כאמור, הבוקר אכן התקיימה פגישה שכזו, וכן שיחה של נקש עם ראש העיר אדרי, לבסוף החליט נקש בשלב זה להישאר בתפקידו. זאת ועוד, תושבים רבים שוחחו עם מנהל המתנ”ס וביקשו ממנו שלא להתפטר והוא זוכה לתמיכה רבה ואוהדת בציבור המקומי.