לאחר עשרות שנים של תכנונים: תכירו את הכניסה החדשה לחדרה מכביש החוף

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

לאחר עשרות שנים של תכנונים: תכירו את הכניסה החדשה לחדרה מכביש החוף

-

מגדלור-פיד ♋

חידוש משמעותי בתחבורה בחדרה: לאחר המתנה וציפייה של עשרות שנים, דרך יצחק שמיר, המחברת את גשר אריק שרון עם גשר אולגה, נפתחה הלילה לתנועה.

פתיחת הדרך לתנועה, תבטל את הכניסה הישנה לעיר מכביש החוף לבאים מכיוון תל אביב. כמו כן שימו לב להסדרי התנועה החדשים, לבאים מכיוון מערב העיר, הרוצים לצאת.לחיפה או לבית החולים הלל יפה.

סלילת המקטע החדש אושרה לביצוע בעקבות פגישות עבודה בין ראש העירייה צביקה גנדלמן לבין שר התחבורה ישראל כץ, במהלכן אושרו וקודמו פרויקטים תחבורתיים נוספים ברחבי העיר.

הכניסה החדשה תקל במיוחד על חייהם של תושבי השכונות ויצמן ונווה חיים, שסובלים שנים רבות מאוד מעומס תנועה כבד בכניסות וביציאות מהשכונות הללו.

כפי שדיווחנו כאן ב’מגדלור ניוז’ בחודש אפריל. שנה, עיריית חדרה ומשרד התחבורה קיימו פגישת עבודה שמטרתה לקדם נושאים תחבורתיים בחדרה.

בין הנושאים שנדונו היה בניית גשר (חדרה מערב, ליד תחנת הדלק), שישמש עוד כניסה מכביש 2 לחדרה, וזאת בנוסף לכניסה מגבעת אולגה דרך כביש יצחק שמיר שיושלם בקרוב.

עוד סוכם כי תחנת רכבת מערב תהיה תחנת המעבר והחילוף לרכבות, במקום תחנת בנימינה כיום. כמו כן, נדון חידושה של תחנת חדרה מזרח, כחלק מקביעת מסגרת תכנונית להקמת מסילת ברזל כפולה לאורך השדרה המזרחית של המדינה.

298070cookie-checkלאחר עשרות שנים של תכנונים: תכירו את הכניסה החדשה לחדרה מכביש החוף

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה