הורים הגיעו כשלוש שעות לפני שעת התחלת הרישום לקייטנות באור עקיבא: “מתייבשים בשמש” [🎥VOD]

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הורים הגיעו כשלוש שעות לפני שעת התחלת הרישום לקייטנות באור עקיבא: “מתייבשים בשמש” [🎥VOD]

-

מגדלור-פיד ♋

הבלאגן החל הרבה לפני השעה שנקבעה: החל מ-14:00 (א’, 16.6) החלו להגיע הורים אל מתחם מתנ”ס אור עקיבא על מנת לעמוד בתור להרשמה לקייטנות הגנים המנוהלות על ידי המתנ”ס. עד מהרה התפתח במקום עומס, וזאת כאמור לפחות שעתיים וחצי לפני מועד תחילת ההרשמה.

 

על פי הורים שנוכחים במקום, החל מהשעה 14:00 התחילו להגיע הורים ולהתדפק על דלתות המתנ”ס. סדרן הוצב במקום לאחר השעה 16:00 על מנת לסייע בשמירת הסדר במקום.

קראו גם: ההרשמה לקייטנה באור עקיבא תיפתח השבוע: המחיר זול יחסית, הרישום מסורבל

חלק מההורים שהגיעו עם ילדיהם ועמדו בחום – זעמו. “הילד שלי מתייבש בשמש. זה לא יאומן. אתבע את המתנ”ס”.

כזכור, מוקדם יותר היום פרסמנו על הבעיות אותן העלו ההורים לקראת ההרשמה לקייטנות, עליה נודע רק באמצע השבוע שעבר.

על פי המידע, הומלץ להורים להגיע לרישום פיזית במתנ”ס כאשר רישום אינטרנטי כלל לא מתאפשר.

בעודה מחכה בתור, כתבה אל ‘המסר האדום של מגדלור’ תושבת העיר: “אני אם חד הורית ל-2 ילדים קטנים. השעה 15:30 ו-50 הורים כבר ממתינים בתור בכדי לקבל מספר לרישום בקייטנות. ההרשמה תיפתח ב17:00 והיא על בסיס מקום פנוי. הורים נוספים מגיעים בהמוניהם ונלחמים על מקום בשמש בכדי שיצליחו לרשום את ילדיהם לקייטנות. אין יום אחר ואין אלטרנטיבות אחרות. לא תצליח להידחף לתור לא יהיה לך מקום בקייטנות ואז מה נעשה עם הילדים? אני חד הורית ל-2 פעוטות שעובדת במשרה מלאה. עכשיו מוצאת סידור ל-2 ילדי בכדי שאוכל לעמוד שעות בחום ולהילחם על מקום לקייטנה בקיץ. מה אעשה אם לא יהיה מקום??? לא אעבוד??? ואז מי יפרנס את ילדי? התנהלות מזעזעת, העלות יקרה ואין שום התייחסות לעניין משום גוף.  ועוד לא ידוע אם אצליח להכניס אותם לקייטנה בכלל…”.

עם  זאת, מספר לא מבוטל של הורים הפנה אצבע מאשימה לעירייה ולא למתנ”ס. “זה לא המתנ”ס, אתם צריכים להפנות את הכעס שלכם למקום אחר”, אמרו מספר הורים לילדים במהלך הערב. “המתנ”ס עושה כמיטב יכולתו, בהתאם לנסיבות ולאפשרויות העומדות לרשותו. יש כאן אנשים שכל תפקידם הוא לתת שירות והם עושים את זה על הצד הטוב ביותר. הבעיה היא רחבה יותר וצריך להפנות את השאלות הקשות לעירייה”.  

55000cookie-checkהורים הגיעו כשלוש שעות לפני שעת התחלת הרישום לקייטנות באור עקיבא: “מתייבשים בשמש” [🎥VOD]

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך