באופוזיציה תוקפים את משלחת הקטרגל בחסות חדרה לארה”ב: “200 אלף שקל זה מופרז, מה עם הנושאים הבוערים?”

באופוזיציה תוקפים את משלחת הקטרגל בחסות חדרה לארה”ב: “200 אלף שקל זה מופרז, מה עם הנושאים הבוערים?”

-

מגדלור-פיד ♋

משלחת ללאס וגאס לטובת טורניר קטרגל – מעוררת סערה בימים האחרונים בחדרה. מדובר במשלחת בה זכתה הקבוצה המנצחת בטורניר קטרגל שהתקיים בשנה האחרונה בעיר כחלק ממיתוגה של חדרה כעיר תרבות וספורט. המשלחת צפויה לצאת לארה”ב בעלות כוללת של 200 אלף ש”ח. באופוזיציה לא אהבו את ההשקעה המופרזת לדבריהם אך בעירייה מגיבים: הנסיעה אושרה על ידי דירקטוריון חברת נחלים, 2 נציגי חברת נחלים מצרפים לנסיעה ללא עלות.

כאמור, חבר המועצה מהאופוזיציה רונן הילף, יצא נגד החלטת העירייה/עמותת נחלים להוציא משלחת לארה”ב בנושא קטרגל ובזבוז הכסף לדבריו שמתלווה אל המשלחת הנ”ל.

קטרגל בחדרה. צילום ארכיון, למצולמים אין קשר לידיעה

הילף פרסם הודעה בה תקף את ההחלטה וכתב כי “200 אלף ש”ח טיול ללאס וגאס או נניח תיגבור של עוד 4 סייעות בכסף הזה לעוד 4 גנים שיש בהם סייעת אחת בלבד על 29 ילדים? לא חסרותם דוגמאות נוספות. מדוע היד קלה להרמה כשמדובר בהחלטות ציבוריות?”

הילף טען כי התנגד להצעה עוד בטרם הפסיק להיות חבר דירקטוריון. הפוסט שכתב זכה למאות תגובות, רובן זועמות על ההחלטה, אך נראה כי בעיריית חדרה ובחברת נחלים חשבו על כל הפרטים בטרם אישרו את המשלחת.

מהעירייה נמסר בתגובה: “נראה כי לאחר הדחתו של מר הילף מחברת נחלים, הוא מנסה להכפיש את החברה ואת חברי הדירקטוריון ממניעים פוליטיים.

“חברת נחלים הוקמה על ידי עיריית חדרה, בין השאר, על מנת ליזום ולהפיק אירועים שונים שמטרתם משיכת קהל ותיירות לעיר חדרה. במסגרת פעילותה זו, קיימו העירייה והחברה טורניר ארצי בקט רגל 5×5 אשר התקיים לראשונה בארץ.

“בטורניר בחדרה השתתפו עשרות קבוצות מכל הארץ לרבות 2 קבוצות מחדרה. משחקי הגמר שודרו בשידור ישיר בערוץ הספורט one והטורניר כולו זכה לסיקור ארצי ותרם רבות למיתוג העיר חדרה כעיר תיירות וספורט .

“עלות הפקת הטורניר כולו הינה 200,000 ₪ והיא כוללת מלבד עלויות ארגון הטורניר והפקתו, גם את הטסת הקבוצה הזוכה לאליפות העולם המתקיימת בלאס וגאס.

“על פי ההסכם מול חברת ההפקה וללא עלות נוספת לחברה, סוכם כי 2 נציגים מטעם החברה יצטרפו למשלחת.

“מטרת שליחת נציגים מטעם החברה הינה לייצג את החברה כמארגנת הטורניר בישראל ולסייע לה לפתוח את תחום הקט-רגל, ליצור קשרים בינלאומיים וללמוד את אופן ביצוע הטורניר, וזאת, בין היתר, מתוך מטרה עתידית לקיים טורנירים נוספים לרבות טורנירים בינלאומיים בחדרה כחלק ממשיכת תיירים לעיר.

“הנסיעה אושרה על ידי דירקטוריון חברת נחלים לאחר שהונחה בפני הדירקטוריון, חוות דעת משפטית הבוחנת את מטרת הנסיעה, הצורך בקיום הנסיעה והכללים החלים בנושא ואשר קבעה כי אין מניעה לאשר את הנסיעה.

“עיריית חדרה וחברת נחלים ימשיכו להשקיע בתיירות, בתרבות הפנאי ובספורט לצד ההשקעה העצומה בנושאים נוספים כגון ניקיון, תשתיות ושירותים לתושב”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


 

 

דילוג לתוכן