סילבסטר מתרחק מהפועל חיפה בגלל כמות הזרים; סוכנו: “לא ברור איך קבוצות בישראל לא חוטפות אותו”

 

איפה ישחק יעקב סילבסטר? סוכנו של השחקן, המבוקש גם על ידי הפועל חיפה, אומר כי לחלוץ האיכותי יש שתי הצעות מפולין, אך עם רמת שכר פחותה ממה שיכול להרוויח בארץ.

בעקבות כך, מעדיף סילבסטר להשהות כרגע את חתימתו בפולין עד למיצוי האפשרויות בארץ, כאמור מהפועל חיפה ומועדון נוסף שזהותו לא נחשפה. לא מן הנמנע כי סילבסטר יסכים לקצץ בשכרו (העומד על כ-200 אלף שקל לעונה) בתמורה להישארות בארץ, אך הדבר תלוי במשא ומתן מול הקבוצה שתרצה לקלוט אותו.

סילבסטר. צילום: פרטי, מהאינסטגרם

“יש לו הצעות אבל מבחינה כלכלית הוא החליט להמתין לתשובות מפה”, אמר היום הסוכן המייצג אותו שחר גרינברג. “יש לו עוד 2 אופציות בארץ מלבד הפועל חיפה ונראה ביום יומיים הקרובים לאן זה הולך. גם יאקב מבין שבנקודת הזמן הזו האפשרויות מצומצמות. הוא היה בטוח שימצא קבוצה בחו”ל וזה לא הסתדר. אני מופתע מאוד ששחקן עם קבלות ושחקן שמוכר מאוד בישראל – טרם מצא פה קבוצה וקבוצות לא חטפו אותו”.

בהפועל חיפה יש חמישה זרים ועל כן, הנטייה היא לא להחתים את סילבסטר, אלא אם כן תהיה התפתחות עם הזר הנוסף שהוחתם – אמרי וולשמן, שטרם קיבל הזדמנות אמיתית. במידה וסילבסטר יוחתם, תוותר חיפה הלכה למעשה על מענק של 300 אלף שקלים עבור 5 זרים בסגל, דבר שהבעלים יואב כץ לא יסכים לו.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

דילוג לתוכן