משבר החוגים בחדרה נפתר: “חוגי ההעשרה בגני הילדים לא ייפגעו”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

משבר החוגים בחדרה נפתר: “חוגי ההעשרה בגני הילדים לא ייפגעו”

-

מגדלור-פיד ♋

בעיריית חדרה הודיעו בימים האחרונים כי ועד ההורים של גני הילדים בעיר יגבה את הכספים באופן חד פעמי (השנה) לחוגים בגני הילדים.

אלה יופעלו על ידי עמותת פנאי העיר. בכך נמנע משבר רציני שבעקבות הודעת הסתדרות המורים על הפסקת החוגים הממומנים משעות תל”ן (תוכנית לימודים נוספת).

כאמור, עיריית חדרה הגיעה להסכמה עם הסתדרות המורים בדבר גביית תשלומי תל”ן (תוכנית לימודית נוספת) בגני הילדים, לפיה יותר לוועדי ההורים לגבות את התשלום במקום הגננות.

 

הבעיה נוצרה בעקבות החלטת הסתדרות המורים לאסור על גננות לגבות תל”ן, ובכך למעשה למנוע הפעלת חוגי העשרה בגני הילדים.

ההחלטה גרמה לתרעומת רבה, הן בקרב ההורים והן בקרב הגננות עצמן, אשר טענו כי מדובר בהחלטה הפוגעת בילדים. בא-כוח מטעם ארגון הגננות אף פנה לאגף החינוך של העיריה ולראש העיר צביקה גנדלמן בבקשה שיסייע במציאת פתרון שיאפשר להמשיך בהענקת תוכנית העשרה לילדי הגנים.

 

עיריית חדרה נחלצה לסייע, והגיעה להסכמה עם הסתדרות המורים, כי באופן חריג יהיו ועדי ההורים בגני הילדים הגורם האחראי לגביית הכספים בשנת הלימודים תש”ף, וכי מפעילי החוגים יהיו מאוגדים באמצעות עמותת “פנאי העיר”.

ראש העיר הנחה את אגף החינוך העירוני כי לקראת שנת הלימודים תשפ”א ייגבו תשלומי התל”ן כחלק אינטגרלי מתהליך ההרשמה לגנים, והודה לכל השותפים שפעלו למען הסדרת הסוגיה לטובת ילדי העיר.

 

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן