10 דירות חדשות נמכרו תוך זמן קצר בשכונת נוה אור באור עקיבא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נוה אור אור עקיבא || צילום: אפי קפיטל, יח"צ

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

10 דירות חדשות נמכרו תוך זמן קצר בשכונת נוה אור באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

שכונת “או פארק” באור עקיבא || צילום: מערכת מגדלור ניוז

פרויקט Opark באור עקיבא ממשיך להתפתח ולזכות לעידוד נדל”ני: במבצע שערכה חברת אפי קפיטל לרוכשים בשלב הראשון והשני בפרויקט  שבשכונת נווה אור החדשה באור עקיבא, מכרה החברה 10 דירות, מתוכן 9 דירות חמישה חדרים במחיר של כ – 1.400 מיליון ש”ח ופנטהאוז אחד במחיר 2,000 מיליון ₪.

לאור הביקוש הרב, החברה מאריכה את המבצע עד לאחר תקופת החגים ומעניקה לרוכשים הנחה של מעל 100,000 שקלים בקניית דירות בנות 5 חדרים ופנטהאוזים בני 5 חדרים.

עוד נודע כי בהפנינג לתושבי השכונה  שיערך בחגים, יוצע למכירה פנטהאוז 5 חדרים לדוגמא במחיר מבצע של 1.989 מיליון ₪. מדובר במחיר עם הנחה משמעותית יחסית לפנטהאוזים חדשים המוצעים למכירה באור עקיבא ובנוסף מדובר בפנטהאוז לאכלוס מיידי.

מפרט הדירות בפרויקט: דירת 5 חדרים בשטח של 107 מ”ר + 12 מ”ר מרפסת + 6.5 מ”ר מחסן צמוד לדירה. פנטהאוז 5 חד’ 127 מ”ר + 114 מ”ר, ופנטהאוז נוסף של 145 מ”ר + 76 מ”ר.  כל הפנטהאוזים פונים לים ומציעים נוף פתוח.

נוה אור אור עקיבא || צילום: אפי קפיטל, יח”צ

מחירי דירות הפנטהאוז לאחר ההנחה יוצעו החל מ-1,898 מיליון ₪. הפרויקט תוכנן על ידי האדריכלית לאה רובננקו, והינו בשלבי אכלוס של שלב ב’.

שכונת נוה אור צפויה עם סיומה לכלול 348 יחידות דיור. “בשכונה תוכננו שטחי ציבוריים ירוקים רחבי ידיים ומוסדות חינוך והיא נמצאת בסמיכות למרכז העיר עם קרבה נוחה למוסדות הציבור והתרבות וכן בסמיכות לחופי קיסריה השכנה. אל השכונה וממנה דרכי גישה נוחות – לכביש 4, כביש 2, ולתחנת הרכבת של בנימינה הנמצאת במרחק דקות ספורות בלבד מהעיר,, נמסר מהחברה.

עו”ד נדב בריח, חברת בי נדל”ן המשווקת את הפרויקט: “שכונת נווה אור הנמצאת בתנופת בניה מהווה היום הזדמנות אחרונה לרכוש דירה חדשה, בשכונה חדשה ומתהווה עם קהילה חדשה שנרקמת בה, בקרבת מרכז העיר המבוסס במחיר נוח של החל מ – 1,350,000 ₪ לדירות 5 חד’ ועם מועד אכלוס מיידי. יש לציין כי תנופת הבניה, ההתחדשות והפיתוח שמשנות לחלוטין את פני העיר ובהתאם, אור עקיבא זוכה לביקושים גדולים בקרב תושבי העיר כמו גם תושבי קיסריה, זיכרון, בנימינה, חדרה, חיפה ומרכז הארץ אשר מזהים את המחיר הנוח, את החיסכון הכלכלי ברכישת דירה עם מועד אכלוס מיידי ואיכות החיים שהעיר מאפשרת”.

 

לדברי אברהם שמש, סמנכ”ל השיווק של חברת אפי קפיטל, “אור עקיבא נמצאת בתנופת בניה ופיתוח ונהנית מביקושים חזקים של משפרי דיור, זוגות צעירים ומשקיעים. לראיה, במהלך החודש האחרון מכרה החברה 10 יחידות דיור בשלב א’ ו-ב’ בפרויקט בשכונת נווה אור החדשה. בקרוב תפתח החברה שלב נוסף בשכונה של 3 בניינים ובהם דירות 4, 5 חד’, דירות גן ופנטהאוזים ענקיים”.

 

300510cookie-check10 דירות חדשות נמכרו תוך זמן קצר בשכונת נוה אור באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן