סוף טוב: הסוס ששכב פצוע בג’סר א-זרקא חולץ והועבר לטיפול

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

סוף טוב: הסוס ששכב פצוע בג’סר א-זרקא חולץ והועבר לטיפול

-

מגדלור-פיד ♋בזכות השיתופים ופניות של אזרחים: הסוס עליו דיווחנו אמש ב”מגדלור ניוז”, ששכב שרוע על האדמה, פצוע, בכפר ג’סר א-זרקא, חולץ משם והועבר לטיפול רפואי במקלט השיקומי לבעלי חיים “להתחיל מחדש” באזור המרכז. 

הדרמה החלה אמש, כאשר לוחם מג”ב מצא את הסוס שרוע על הקרקע, כשהוא במצב רע מאוד, בכפר ג’סר א-זרקא. תחילה, לא דווח היכן המיקום המדויק של הסוס ופורסם כי הוא נמצא “בכפר ליד אור עקיבא” – זאת על מנת למנוע אפשרות שאלמונים ייקחו את הסוס למקום לא נודע.

הסוס הפצוע (מימין) ולאחר טיפול ראשון במקלט השיקומי || צילום: המקלט השיקומי “להתחיל מחדש”

בהמשך, החל גל של שיתופים ודאגה בקרב אזרחים שנחשפו לסיפור, ובשעות הצהריים הועבר הסוס על ידי אזרח תושב המרכז למקלט השיקומי.

“לא היה קל אבל הצלחנו לחלץ את הסוס בעזרת מג”ב צוות סמג חוף שדיווחו, שמרו ודאגו לסוס עד שיגיע חילוץ!”, נמסר מהמקלט השיקומי. “הסוס סובל מדלקת קשה מאוד ברגלו האחורית, מה שגרם לו להתייבשות וקריסה! הוא נאסף והגיע בדיוק בזמן לבית החולים הוטרינרי!

“תודה לצוות בית החולים על הטיפול המסור! הטיפול והבדיקות יעלו אלפי שקלים! בבקשה עיזרו, שתפו ותרמו כפי יכולתכם, כדי שנוכל לתת לחמוד הזה את הטיפול המקסימלי שניתן! לתרומות ישירות לבית החולים באשראי טלפוני 03-9688540 שרון-להתחיל מחדש. או דרך הפייפאל שלנו https://www.sharonssanctuary.com/monthly או לחשבון הבנק שלנו בנק דיסקונט סניף 145 ויצמן גבעתיים חשבון 167650 – להתחיל מחדש”.

>> צפו בסוס מתהלך לאחר חבישת רגלו במקלט השיקומי 

קראו גם >> 

|צפו ושתפו| ליד אור עקיבא: “סוס בין חיים למוות, חייבים עזרה כדי להציל אותו”

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן