חגיגה כפולה: דודו בדש מאור עקיבא 6 בארץ במכירות נדל”ן ברשת רימקס; בחמישי: פתיחת משרדם החדש בעיר

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חגיגה כפולה: דודו בדש מאור עקיבא 6 בארץ במכירות נדל”ן ברשת רימקס; בחמישי: פתיחת משרדם החדש בעיר

-

מגדלור-פיד ♋

גאווה ושמחה גדולה השבוע במשרד הנדל”ן המוביל באור עקיבא: סוכן הנדל”ן הבכיר דודו בדש, מבעלי הסוכנות, דורג גבוה מאוד ברשימת המובילים של רשת ‘רימקס ישראל’ המתפרסמת מספר פעמים בשנה.

על פי רשימת המובילים שפירסמה הנהלת רימקס ישראל, מתוך כ-1,200 סוכני הרשת בארץ, בדש מאור עקיבא הוא במקום השישי בארץ בחציון הראשון של שנת 2019 ובמקום הראשון (!!!) בישראל ברשימת המובילים של חודש אוגוסט.

בדש: “בזכות העבודה הקשה בחודשים האחרונים ולמרות שוק הנדל”ן המאתגר במדינת ישראל בכלל ובאור עקיבא בפרט, הצלחנו להביא לתוצאות מעולות ללקוחות המשרד”

בדש עמוס מאוד בימים האחרונים, כאשר הוא וצוותו שוקדים על ההכנות לקראת פתיחת משרדו במיקום החדש בקניון אורות בצמוד לסניף בנק מזרחי טפחות. הצוות עובר מהקומה השנייה בקניון, שם פעלו בשנים האחרונות.

הסניף החדש של ‘רימקס אור קיסר’ בקניון אורות. צילום: פרטי

בדש ציין: “בזכות העבודה הקשה בחודשים האחרונים ולמרות שוק הנדל”ן המאתגר במדינת ישראל בכלל ובאור עקיבא בפרט, הצלחנו להביא לתוצאות מעולות ללקוחות המשרד אשר נתנו בנו את האמון ובזכות כך גם נגענו לרשימת המובילים של הרשת.

“זה כבוד גדול עבורי אחרי שנים בתחום הנדל”ן להגיע למקום הראשון ברשת יחד עם הסוכן נדב רייזר מקרית ביאליק וחן אבואלגיז מסניף באר שבע”.

ביום חמישי הקרוב יתקיים אירוע הפתיחה וטקס קביעת המזוזה במשרד החדש של הסוכנות המשתרע על שטח של כ-80 מ”ר ומאויש על ידי הצוות המקצועי והמוכשר של הסוכנות האור-עקיבאית.

300660cookie-checkחגיגה כפולה: דודו בדש מאור עקיבא 6 בארץ במכירות נדל”ן ברשת רימקס; בחמישי: פתיחת משרדם החדש בעיר

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן