תושבת חדרה פנתה לעזרה בפייסבוק; עשרות מושיטים יד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבת חדרה פנתה לעזרה בפייסבוק; עשרות מושיטים יד

-

מגדלור-פיד ♋פוסט מרגש שכתבה ר’, תושבת חדרה, ובו ביקשה סיוע מהציבור הרחב לרכישת תיק לבנה העולה לכיתה א’ גרר אחריו עשרות תגובות של תושבים שרובם ביקשו לסייע לה. 

“שלום לכולם, אני בת 37 מחדרה, אני אם חד הורית ל-5 ילדים, 2 מעל הגיל, ו-3 קטנים שממש קשה לי איך לממן אותם ואת הבית”, כתבה התושבת. “הקצבה של הביטוח לאומי בקושי מספיקה לי לשלם לשכר דירה ואוכל כל חודש, וכל השאר אני נתקעת בלי. עובדת מדי פעם במשק בית, אבל עדין זה בקושי מספיק לי ולילדים. יש לי ילד שעכשיו עולה לכיתה א׳ ואני לא יודעת מאיפה לקנות לו תיק ולהכין אותו. בבקשה חייבת עזרה אשמח לכל עזרה ומכל אחד תודה”.

אילוסטרציה

האם כתבה תגובה נוספת בהמשך: “יש אנשים שחושבים שיש לי ואני סתם מבקשת, אבל באמת אין לי. מוזמנים לבואו אלי הביתה ולראות בעיניים שלכם. באמת אין לי וקשה לי מאוד”.

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”מגדלור-חדרה” category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

 

בין התגובות ניתן היה למצוא ציבור רחב שביקש לסייע לתושבת, אולם היו כאלה שפקפקו בה. היו ששאלו האם התושבת מוכרת למשרדי הרווחה, היו שקראו לה לעבוד יותר ולממן את ביתה ואחר כתב שזו שיטה חדשה של בטלנים למשוך כספים מהציבור.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

  


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן