תושב חדרה חשוד: נסע תחת פסילה, התנגש באוטובוס, תקף את הנהג ושרף תא מעצר 📹

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושב חדרה חשוד: נסע תחת פסילה, התנגש באוטובוס, תקף את הנהג ושרף תא מעצר 📹

-

מגדלור-פיד ♋

מכבי

שוטרי משטרת ישראל עצרו והגישו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד צעיר מחדרה שנהג בפסילה, פגע באוטובוס, תקף את נהג האוטובוס, שרף את תא המעצר בו שהה ואיים על השוטרים.

בשבוע שעבר התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות אירוע בעיר טבריה של תקיפת נהג אוטובוס על ידי חשוד שנמלט מזירת האירוע.

החשוד נהג ברכב פרטי בנתיב נסיעתו של האוטובוס כאשר הוא נוסע נגד כיוון התנועה, פוגע בחזית ימין של האוטובוס ובשני כלי רכב חונים

שוטרים הוזעקו לזירת האירוע, החלו בסריקות לאיתור הצעיר ובתוך זמן קצר עצרו את החשוד (21, חדרה) והובילו אותו לתחנת המשטרה לחקירה. במהלך הנסיעה לתחנה קרע החשוד את ריפוד המושב בניידת תוך שהוא מאיים על השוטרים כי הם לא יודעים עם מי הם מתעסקים וכי הוא יעביר את שמותיהם למשפחה במרכז הארץ.

 

מחומר החקירה עלה כי, החשוד נהג ברכב פרטי בנתיב נסיעתו של האוטובוס כאשר הוא נוסע נגד כיוון התנועה, פוגע בחזית ימין של האוטובוס ובשני כלי רכב חונים. נהג האוטובוס ירד מהאוטובוס כדי להבין מהחשוד את פשר נהיגתו. בו בעת עלה החשוד על מכסה המנוע של רכבו וזינק בבעיטות לעבר פניו וחזהו של הנהג. החשוד המשיך להכות הנהג באגרופים ואף נטל פח צבע וזרק אותו לעבר הנהג.

החשוד בעת שהייתו בתא המעצר, הדליק סיגריה והחל להבעיר את הניירות בפח האשפה ואת מזרון המיטה. עת נכנסו השוטרים לכבות השריפה החל מגדף ומאיים על השוטרים.

 

בהתאם להתפתחויות בחקירה הוארך מעצרו של החשוד מעת לעת על ידי בית המשפט השלום בטבריה.

בתום חקירה מהירה הועבר מארג הראיות לחטיבת התביעות של משטרת ישראל אשר הגישה כנגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של תקיפה, איומים, היזק לרכוש נהיגה פוחזת, נהיגה בפסילה, שמוש פחזני באש והתנהגות פרועה במקום ציבורי.

מהמשטרה נמסר כי “משטרת ישראל מגלה אפס סובלנות לגילויי אלימות ובריונות ותדאג למצות את הדין עם אותם עבריינים”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן