הרכב עלה על צמחייה באור עקיבא, התושבים זעמו והזמינו לו פיקוח: הקנס – 475 שקלים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
מכבי

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הרכב עלה על צמחייה באור עקיבא, התושבים זעמו והזמינו לו פיקוח: הקנס – 475 שקלים

-

מגדלור-פיד ♋

רכב שחנה במקום לא ראוי – על צמחייה סמוך לאחד הבניינים החדשים ליד פרויקט נוף ים ברחוב השקמים באור עקיבא – קיבל התקפה מצד דיירי המקום. אלה אף הזמינו לו, על פי דיווחיהם, פקחים, שהנפיקו לו דוח יקר של 475 שקלים.

המעשה, כך על פי התמונות שתועדו – בהחלט מכוער. נהג/ת שהגיעו לאיזור החליטו להחנות דווקא על המדרכה וגלשו אל ערוגת צמחייה שבמקום. התוצאה היא נזק לצמחים, מה שעורר את כעסם של הדיירים שחזו באירוע.

“ברברים”, זעמה אחת התושבות שראתה את התמונות. תושב אחר הוסיף:” לראות ולא להאמין. שמים פה קצוץ על כולנו. לרמוס בצורה כזו את הצמחייה להרוס בשביל, לחנות מטר מהלובי. או שתתחילו לטפל כפי שהובטח ונרשם בתקנון או שכל יום תהיה פה ניידת משטרה”.

התיעוד של התושבים. צילום מסך

 

תושבת אחרת כתבה: “זו רחבת כיבוי שצריכה להיות פנויה מכל  הפרעה הן ברחבה עצמה והן בדרך אליה”.

התושבים הלינו כי ישנם אחרים ש”עושים מה שבא להם”, מצפצפים על החוקים וגורמים נזק לסביבה וכי יש לטפל בהם ביד קשה.

למרבה ההפתעה, גם תושבת הקשורה לכאורה לרכב, התייחסה לתלונות מצד שכניה והגיבה להם. “האם קשה לחנות 50 מטר? יש פה בעיית החניות דבר ראשון. דבר שני חניתי מעולה אתם אלה הברברים שמחנים בחניית נכים כל יום למרות שאתם ממש לא נכים ובלי תו. אז תודה למדתי מכם איפה יש עוד מקום חנייה חדש”.

הדבר, כאמור, לא התקבל כאמור בצורה חיובית. פקח שהוזמן למקום, כך לדברי התושבים, הנפיק לבעל הרכב דוח על סך 475 ש”ח על מנת להרתיע אחרים לעשות מעשים דומים.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן