הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

חודשיים אחרי הטרגדיה העצובה: משחק בין ותיקי אור עקיבא יתקיים השבוע לזכרו של ברק אלקובי ז”ל 

חדשות אור עקיבא בקצרה [ידיעה מתעדכת לאורך השבוע] || עוד בכותרות: פרויקט נוף ים באור עקיבא: מצלמות יותקנו במעליות, בקרת כניסה חדשה לחניית המתחם || מעבדת חומרים אסורים אותרה על ידי בלשי מודיעין באור עקיבא •
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram


ברק אלקובי ז”ל || צילום: פרטי

Ι חודשיים אחרי הטרגדיה העצובה: משחק בין ותיקי אור עקיבא יתקיים השבוע לזכרו של ברק אלקובי ז”ל 

ראשון 08.12 | קבוצות הכדורגל של ותיקי עירוני אור עקיבא וותיקי מ.כ. אור עקיבא, ששיחקו בהן בין השנים 1984-2019, ייפגשו למשחק הוקרה מיוחד ביום חמישי הקרוב (12.12.19, 18:30) במגרש העירוני בשכונת אורות. המשחק יתקיים לזכרו של ברק (בקי) אלקובי ז”ל שנפטר לפני כחודשיים לאחר מחלה קשה, והותיר רבים ממכריו וחבריו כואבים על לכתו בטרם עת. באגף הספורט בעיר, היוזם את המשק יחד עם משפחת אלקובי וותיקי אור עקיבא, כי “זוהי יריית הפתיחה להנצחתו. לנצח נזכור ברק!”. אלקובי היה ידוע גם באהבתו הרבה לכדורגל ושיחק במרוצת השנים בטורניר ע”ש אושרי שוורץ ז”ל, הטורניר המסורתי הנערך מדי קיץ באור עקיבא.

• קראו גם: צער וכאב גדול: ברק אלקובי מאור עקיבא הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה


Ι נציגות הדיירים הוציאה הודעה לדיירים בפרויקט נוף ים: “מצלמות יותקנו במעליות – לא יעשה בהם שימוש לפגיעה בפרטיות”

בפרויקטים החדשים של אור עקיבא ממשיכים להשקיע בנושאים שונים על מנת להגביר את ביטחון הדיירים והנוחות שלהם בנושאים שונים. כך למשל נודע במהלך חודש נובמבר כי מצלמות אבטחה חדשות צפויות להיות מותקנות במעליות של שלושת הבניינים בפרויקט. בנציגות הדיירים עדכנו כי המהלך נעשה על דעת הדיירים ונועד “להגביר את הביטחון לדיירים ולמנוע מעשי ונדליזם.” כל המצלמות יותקנו בשטחים משותפים ולא יעשה בהן כל שימוש לחדירה ופגיעה בפרטיות”.

בנוסף לכך הודיעה נציגות הדיירים כי בסקר שהתקיים בין דיירי הבניינים נודע כי הרוב (66%) מעוניין במערכת בקרה חכמה בכניסה לחניון הבניינים. המערכת תזהה את לוחית הרישוי של הרכב ותכניס אותו אוטומטית לבניין. במקום יוצבו מחסומים מהירים שישלטו מהר על הכניסה וחסימת הכניסה במקום. עם זאת הוחלט לדחות את ביצוע הפרויקט בעקבות שיקולים כלכליים.

כמו כן הודיעו בנציגות כי העירייה החלה לאכוף באינטנסיביות את נושא עבירות החנייה באיזור זה (הפרויקטים ליד מחלף אור עקיבא) ובכללם – חנייה על מדרכות שהייתה רווחת בתקופה האחרונה. “אתם מתבקשים להזהיר את אורחיכם בנושא”, נכתב.


 

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>