הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

צפו בתמונות: הצפות ענק בעקבות הגשמים ברחובות אור עקיבא הותיקה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram


חדשות אור עקיבא בקצרה [ידיעה מתעדכת לאורך השבוע] || בכותרות •


Ι צפו בתמונות: הצפות ענק בעקבות הגשמים ברחובות אור עקיבא הותיקה

על רקע המחזות של התושבים המוצפים באשקלון, תושבי הרחובות עליזה יאנסן ומאיר סטנלי באור עקיבא הישנה נאלצו להתמודד בצהריים עם כמויות עצומות של מים שנאגרו על הכבישים. קולטני הביוב לא הצליחו לעמוד בעומס והתוצאה הייתה הצפה רבתי ברחובות הותיקים שהגיעו לחצי מטר לפחות. צפו בתמונות שנשלחו למסר האדום של מגדלור ניוז:

 


Ι תושבת אור עקיבא אובדת עצות: “ההסעות לילדי המועדוניות הופסקה ואף אחד לא עוזר”

אילוטסרציה

חמישי, 5.12 || תושבת אור עקיבא מתלוננת כי הסעות לילדי המועדוניות שהיו מסיעות את הילדים ומסובסדות – הופסקו בין רגע החל מתחילת דצמבר וכעת ההורים חסרי אונים. “אני אם חד הורית, מגדלת שלושה ילדים לבד”, סיפרה ל’מגדלור ניוז’ והוסיפה: “הילדים שלי לומדים בבית ספר רוטשילד. בספטמבר הם היו נוסעים בהסעה של בית הספר עד שהיה בלאגן עם המנהלת והוחלט שילדי המועדוניות של הרווחה לא עולים לאוטובוס”.

התושבת מציינת כי מחלקת החינוך דאגה להסעה חלופית עד שלפני כשבועיים הגיעה בשורה רעה: “קיבלתי פתאום מכתב שאומר שאין יותר הסעות מתאריך 1/12. פניתי לאורטל אביב, לסיגל אלבז וליעקב אדרי ואין להם תקציב ושום פיתרון”.

האמא אובדת העצות סיפרה כי היא בבעיה בעקבות עצירת ההסעות ואין מי שיסייע. פנינו לעיריית אור עקיבא. מלשכת ראש העירייה יעקב אדרי נמסר: “העירייה סייעה בנושא. נבדוק שוב ובכל מקרה, אין שום חובה לעירייה להסיע ילדים למועדוניות”.

 

 

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>