חייבים כסף  ל”מי חדרה”? יוזמה יחודית לקיום מבצע מיוחד למחיקת חובות

תאגיד מי חדרה,  הודיע על מבצע מחיקת ריבית והצמדה לתושבים שנמצאים בחובות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

חייבים כסף  ל”מי חדרה”? יוזמה יחודית לקיום מבצע מיוחד למחיקת חובות

תאגיד מי חדרה,  הודיע על מבצע מחיקת ריבית והצמדה לתושבים שנמצאים בחובות
023 - דוש זרם מים ברז - צילום מסך Titaxutap

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

חדשות חדרה בקצרה [ידיעה מתעדכת לאורך השבוע] || •• רכב איבד שליטה ועלה על כיכר בגבעת אולגה • עוד בכותרות: פועל נפל מגובה ברחוב הבנים בחדרה, נפצע בינוני והובהל לבית חולים

| חייבים כסף  ל”מי חדרה”? יוזמה יחודית לקיום מבצע מיוחד למחיקת חובות

שני, 13.1 || צברתם חובות ל”מי חדרה”, שהלכו והתנפחו בגלל ריבית והצמדה? לסגן ראש העיר ויו”ר דירקטוריון מי חדרה טל אליהו יש בשורות בשבילכם: התאגיד של מי חדרה פתח במבצע לניקוי חובות ויאפשר פריסה של תשלומים ומחיקת חובות ריבית והצמדה. המבצע עד סוף מרץ.

אם צברתם חובות לתאגיד המים של מי חדרה שהלכו והתנפחו בגלל ריבית והצמדה – הנה בשורה עבורכם. תאגיד מי חדרה,  הודיע על מבצע מחיקת ריבית והצמדה לתושבים שנמצאים בחובות. בהודעה מיוחדת שהוציא יו”ר תאגיד מי חדרה סגן ראש העיר טל אליהו, נכתב כי מדובר במבצע תשלומי חובות לצרכנים ביתיים וזאת בהמשך לסיכומים בוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לעניין עריכתו של מבצע גביה.

המטרה היא לעודד צרכנים ביתיים לתשלום חובות שוטפים בגין מים וביוב. המבצע יתקיים בתקופה הקרובה, עד לתאריך 31.3.2020. על מנת להנות מההטבה, הצרכן יתחייב לפרוע את החוב שנצבר. לשם כך יוכל התאגיד לאפשר פריסה של עד 36 תשלומים חודשיים. במסגרת המבצע, יימחק סכום החוב הנובע מריבית והצמדה בתנאים הבאים: עמידה בהסדר התשלומים שנקבע; תשלום חיובי המים והביוב השוטפים.

“הנוהל שמי חדרה מציעים יאפשר גמישות שתביא להכנסת חייבים למעגל המשלמים השוטף, הגעה להסדרים עם צרכנים חייבים וכך למעשה תתאפשר גבייה ממשית של חובות. מעבר לכך הדבר יתרום לשיפור הליכי הגבייה. עלי להדגיש, כי כיום אנחנו באים לקראת חייבים שרוצים לשלם את חובם על ידי פריסות תשלומים ומנסים לסייע במסגרת האפשרויות הטמונות בחוק ולמען התושבים” מסר יו”ר תאגיד מי חדרה סגן ראש העיר טל אליהו.


Ι קניון לב חדרה מציג: קונים צמיד, הכסף ייתרם לעמותה לתמיכה בחולי סרטן

קניון לב חדרה עורך מבצע התרמה לחלאסרטן, של עמותת מרכז טל במסגרתו, רוכשים צמיד אופנתי במגוון צבעים, ב-5 ש”ח בלבד, בסניפי סטימצקי בקניוני עופר בהצגת קוד קופון מאפליקציית MY OFER. הכסף ייתרם לחלאסרטן- חיים בשביל צעירים. המבצע בתוקף החל מה7.1 עד 18.1 או עד גמר המלאי.

חלאסרטן הוא מיזם חברתי המחבר צעירים חולים ומחלימים מסרטן, ומהווה רשת תמיכה לכל תחומי החיים הנפגעים מהמחלה – בדידות, זוגיות צעירה, פוריות, קריירה, עצמאות כלכלית, הורות צעירה, וכו’. בנוסף מעניק שירותים ייחודיים עבור מחלימים, ופועל, כמקור מידע וידע, המוביל את השינוי במערכת הממשל ובבתי החולים להתאמת התמיכה והטיפול בצעירים. היוזמה להקמת חלאסרטן נולדה בעמותת “מרכז טל”.

עמותת “מרכז טל” נוסדה על ידי זוהר ויענקל’ה יעקובסון, הוריה של טל יעקובסון ז”ל. טל הייתה סטודנטית צעירה לרפואה ולרפואה סינית ונפטרה ממחלת הסרטן, בשנת 2009 כשהיא בת 26 בלבד. בהשראתה של טל הוקמה העמותה, על מנת להוביל שינוי בתרבות הטיפול בסרטן בין היתר העמותה מפעילה מרפאה לרפואה אונקולוגית אינטגרטיבית בבית החולים שיבא, “מרכז טל” הפועלת כחלק מהמכון האונקולוגי ומקיימת מחקרים ייחודיים בנושא.

צילום: זוהר שיטרית/אסף לוי/ אסף לב

Ι רשת מסעדות ההמבורגרים והבשרים “רובן” פתחה מסעדה חדשה בחדרה

צילום: בן יוסטר

חמישי, 2.1 || אחת הטכניקות האהובות על הקרניבורים בארץ היא עישון בשרים, ועל-אף שהיא הפכה לטרנד לוהט – מדובר במסורת עתיקת יומין. זאת, משום שאין תחליף לטעם הבשר שהתבשל לאט-לאט בטמפרטורות נמוכות, וספג במשך מספר שעות את הארומות של עץ מעשן.

רשת מסעדות RUBEN (“רובן”), הרשת היחידה בישראל שמציעה בשר מהמעשנה ומתמחה בהמבורגרים ובבשרים מעושנים, פתחה בימים אלו מסעדה חדשה בחדרה (במתחם “מול החוף”).

השף שמוביל את “רובן” בחדרה הוא דורון מימרן, בעל רזומה עשיר במסעדות שף ובעישון בשרים, בשותפות עם הכדורגלן המוכר שון וייסמן. לכבוד החורף, שף מימרן יקיים ב”רובן” חדרה ערבי קונספט חווייתיים שיעניקו השראה לחובבי הבשר, בו ידריך וילמד את סודות עישון הבשר מהמעשנה, וכמובן יציג את התוצאות לטעימות סביב השולחן.


Ι חדרה: העירייה החלה החודש בפיתוח שדרות אביב בבית אליעזר

שני, 30.12 || בהמשך לפיתוח רחוב יפה נוף בשכונת בית אליעזר, מבצעת העירייה עבודות תשתית ופיתוח גם בשדרות האביב. עם סיום פרויקט יפה נוף הנחה ראש העיר צביקה גנדלמן להרחיב את העבודות ולכלול בהן גם את שדרות האביב לכל אורכו, החל ביפה נוף, חוצה רחוב העצמאות עד לרחוב יגאל.

מ”מ ראש העיר ניר בן-חיים, בעצמו תושב בית אליעזר, ערך השבוע סיור בשטח העבודות ביחד עם הקבלן המבצע, ניר מוסא, של “מבני תעשייה” בשיתוף מינהל מקרקעי ישראל, על מנת לעוד מקרוב על קצב הביצוע. לדברי בן-חיים, העבודות בפרויקט שדרות האביב כוללות סלילת כביש דו-מסלולי, שבילי אופניים, גינון ותאורה.  שדרות האביב הוא רחוב המהווה חוליה חשובה בפיתוח השכונה ובהנגשת תיכון בית אליעזר, וסלילתו תשפר את רמת הבטיחות בכביש, לטובת נהגים והולכי רגל כאחד, ביניהם תלמידים רבים.


Ι עשרות אלפי שקלים נגנבו מקופה בחנות בקניון בחדרה – המשטרה לכדה חשוד בגניבה שעבד בה 

שלישי, 24.12 || המשטרה החזירה תוך מספר שעות עשרות אלפי שקלים שנגנבו מבעל חנות בקניון בחדרה. על פי הדיווח, ב-21.12.19 התקבלה תלונה במשטרה על גניבת עשרות אלפי שקלים מקופת חנות בקניון בעיר חדרה.

חקירה מהירה ומקצועית שנפתחה בתחנת המשטרה בעיר הביאה תוך מספר שעות למעצרו של תושב העיר בן 28 שעבד בחנות בחשד למעורבות וכן נתפס הכסף שנגנב החשוד נחקר ובהתאם לממצאים ומכלול הראיות, יוגש בהמשך כתב אשום.


| המשטרה עצרה חשוד ב-3 ניסיונות שוד שאירעו במהלך יום שישי בחדרה

ראשון, 5.1 || במהלך יום שישי האחרון (3.1.20) התקבלו מספר דיווחים על שוד וניסיונות שוד בחדרה.
כוחות משטרה שהגיעו לזירות האירועים החלו בתשאול הקורבנות ובמהלכם זוהה החשוד , תושב חדרה בן 21 ונעצר.

מחקירה ראשונית עולה כי החשוד, ניסה לשדוד בתי עסק ורכב אחד. במהלך אחד האירועים הצליח החשודים במזימתו, שדד כסף מבעל החנות ופצע את הבעלים באורח קל. החשוד כאמור נעצר ומעצרו הוארך אמש בבית משפט השלום בחיפה עד לתאריך 7.1.20.


 צפו בתמונות: רכב איבד שליטה ועלה על כיכר בגבעת אולגה

שלישי, 31.12 || רכב שאיבד שליטה לפנות ערב התנגש ועלה על כיכר שליד חוף הים והטיילת. משטרה הגיעה למקום אך בהמשך עזבה כאשר לא דווח על נפגעים. עם זאת, הרכב נותר במקום עוד מעל לשעתיים והפך “לאטרקציה” עבור תושבי השכונה שצילמו אותו והפיצו ברשתות החברתיות. צפו בתמונות, צילומים של חופי ברנס ומנחם אדר.


 | פועל נפל מגובה ברחוב הבנים בחדרה, נפצע בינוני והובהל לבית חולים

ראשון, 29.12 || בשעה 10:13 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על פועל שנפל מגובה של כ-2 קומות, באתר בנייה ברחוב הבנים בחדרה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים הלל יפה גבר כבן 40 במצב בינוני, בהכרה, עם חבלות בפלג גופו העליון.

אדם מיכאל חובש באיחוד הצלה סיפר: “מדובר בפועל שנפל לפיר מדרגות באתר בניה. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים הלל יפה כשמצבו מוגדר בינוני”.


| הורי תלמידי בית ספר ‘להורות נתן’ בחדרה יצאו למחאה: “בית הספר נדחק לפינה משיקולים זרים”

ראשון, 22.12 || הורי תלמידי בית הספר “להורות נתן” בחדרה יצאו בשבוע החולף במחאה כנגד עיריית חדרה בשל אי מציאת פתרון למבנה בית הספר.

ההורים טוענים כי מדובר באחד מבתי הספר הצומחים ביותר בעיר חדרה, בו מתחנכים נכון להיום כ- 280 ילדי חמד שכ- 80% מתוכם הינם ילדי העיר חדרה.

בשנת תשע”ג  למדו במוסד כ- 136 תלמידים, בית הספר הכפיל את עצמו וגידולו ניכר בייחוד בגנים ובכיתות הנמוכות אשר רק בגן גילאי 3 לומדים 32 ילדים ובסה”כ 90 ילדי גן, שרק לפני 3 שנים התחנכו בגנים 52 ילדים בלבד.

“בית הספר שוכן במבנה משנות ה-40 אשר בעברו שימש כמפעל לטקסטיל ומלכתחילה לא נבנה כלל לשמש כמוסד חינוכי”, אמרו השבוע ההורים. “הכיתות מחולקות ע”י מחיצות גבס. גדרות בית הספר אינן מאפשרות למקם שערים. שלשת גני הילדים מתחלקים עם חצר אחת ועוד המון פרטים שלא נמנה מפאת כבוד בית הספר. למרות כל זאת, לבית הספר “להורת-נתן” יש קסם מיוחד ואין ספק שגם לקראת שנת הלימודים הבאה הרישום יהיה גדול ופורה אף יותר משנה שעברה, אך זעקת ההורים שקמה בחודש האחרון אומרת די, די לאפליה”.

לדברי ההורים,  כבר כמה שנים מתנהל מו”מ שקט בין הנהלת בית הספר ללשכת ראש העיר, אך משום מה כנראה שההתנהלות השקטה והמכובדת, עושה טוב לראש העיר ש”דואג” לכל מוסדות המוכש”ר ואף בתי ספר שרק נפתחו זכו למחסה בשנתם הראשונה ורק בית הספר “להורות-נתן” נדחק לפינה “מכל מיני שיקולים זרים”.

מנהל בית הספר הרב שי מזרחי מציין כי “אני בטוח שמאבקנו יצלח, כי אני מאמין ב- 100% בצדקת הדרך שלנו. אך לאן ילך המאבק ועד איפה הוא יתרחב, זה תלוי אך ורק בראש העיר”.

חבר מליאת המועצה ויו”ר תנועת ש”ס בחדרה בועז ביטון אומר כי  “חבל מאוד שראש העיר והנהלת העיר משתמשים בכוחם הפוליטי להתנקם בילדי ישראל. חינוך ילדי ישראל הוא מעל הפוליטיקה, והגיע הזמן שעיריית חדרה תדאג באמת לחינוך החרדי בחדרה”.

מעיריית חדרה נמסר: “עצוב ומצער שחבר מועצה מנסה להשיג הון פוליטי על גבם של ילדים. העובדות הן שהעמותה שמפעילה את בית הספר מעולם לא פנתה לעירייה בבקשה להקצאת מבנה לטובת הפעלת בית הספר. למרות זאת סייעה העירייה כספית לעמותה, וברגע שתוגש בקשה להקצאת שטח או מבנה יידון הדבר לגופו בוועדת ההקצאות. מדובר בהתנהלות כושלת של העמותה ושל נציגי הציבור שמתיימרים לייצג אותה”.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>