נעדר מקריית טבעון אותר ללא רוח חיים בים מול חוף הבונים

רכבו של נעדר שהוכרז מוקדם יותר הערב, נמצא בחוף הכרמל. החיפושים אחריו נמשכים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

נעדר מקריית טבעון אותר ללא רוח חיים בים מול חוף הבונים

רכבו של נעדר שהוכרז מוקדם יותר הערב, נמצא בחוף הכרמל. החיפושים אחריו נמשכים
072 - מעצר כנופיית גנבי רכב - דוברות המשטרה

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

חדשות המושבות בקצרה || עוד בכותרות • 


Ι  נעדר מקריית טבעון אותר ללא רוח חיים בים מול חוף הבונים

שני, 13.1 || אותר ללא רוח חיים הנעדר מקרית טבעון: בהמשך להודעה מאתמול (כאן בהמשך הידיעה) בדבר חיפושים אחר הנעדר שמעון אזולאי, מקרית טבעון, לצערנו אותר הלילה ללא רוח חיים בים, מול חוף הבונים. בתום הליך זיהוי, נמסרה ההודעה המרה למשפחתו.

שמעון אזולאי ז”ל

ראשון, 12.1 || כוחות הביטחון וההצלה מחפשים בשעות האחרונות אחר הנעדר שמעון אזולאי מקרית טבעון, כאשר רכבו אותר הערב סמוך לחוף הבונים.

בהמשך נערכו סריקות משולבות באזור זה, על ידי ניידות משטרה מהתחנות טירת הכרמל, זכרון יעקב וזבולון, בסיוע מתנדבים, לרבות יחידת הג’יפים המשטרתית. בנוסף, מסוק היחידה האווירית של משטרת ישראל סרק מעל, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים שונים, לצד יחידת הכלבנים וכן ספינות השיטור הימי של המשטרה סורקות לאורך קו החוף.

קודם לכן פרסמה המשטרה כי היא “מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר שמעון אזולאי , תושב קרית טבעון בן 63 , אשר נראה לאחרונה הבוקר כאשר יצא את ביתו ברחוב השקדים. תאורו: גובה 1.75, גוון עור בהיר, מבנה גוף מלא, שיער שחור קצר, לבש לאחרונה חולצה אפורה מכנס אפור ומעיל כחול.  כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר לתחנת זבולון טלפון התחנה 04-8464444 או למוקד 100 של המשטרה”.


Ι אושר תקציב מועצת בנימינה- גבעת עדה: 103.3 מיליון שקלים 

התקציב השנתי ל-2020 של המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה אושר בשבוע שעבר ברוב קולות והיקפו עומד על 103.3 מיליון ש”ח. התקציב מבטא את עיקר הדגשים שהמועצה תעסוק בהם בשנה הקרובה.

תהליך הכנת התקציב בוצע לאחר שגובשו היעדים על ידי הנהלת המועצה נגזרו יעדי משנה המציינים אבני דרך להשגתם. היעדים קובצו לארבעה פרקים עיקריים “שירות לתושב”, “חוסן יישובי”, “פיתוח והנדסה”, “חינוך וקהילה”. טבלת היעדים – המלאה והמפורטת נמצאת לעיון הציבור באתר המועצה.


צילום: דוברות המועצה בנימינה

בנושא ניקיון נראות ואיכות הסביבה שנת 2019 מבטאת שינוי לטובה בביצועי מערכות המועצה בנושא הנראות. בהמשך לכך בשנת 2020 הוגדל התקצוב לנושא גינון וניקיון רחובות בכ 400 אלף ש”ח .מכרז האשפה החדש אליו יצאה המועצה מניב בקרה משופרת על ביצועי הקבלן וכולל גם את החלפתם של כל פחי האשפה השבורים של התושבים בפחים חדשים. בנושא החינוך- היקף הוצאות המועצה בחינוך הינו מעל 30 מיליון ש”ח המהווים 32% מסך התקציב. אחד מיעדי החינוך של המועצה הוא “הפעלת תכנית חינוך יישובית מובילה ופורצת דרך”. תהליך גיבוש התכנית, המשלב שותפים רבים בתוכם נציגי הורים ותושבים ובהובלת ועדת החינוך של המועצה, מתוכנן להסתיים לקראת שנת הלימודים תשפ”א. עקרונות התכנית יפורסמו לדיון ציבורי ברבעון ראשון 2020 . לתוכנית זו השפעה מכרעת על אופי בתי הספר ביישוב, הפדגוגיה שתונהג בהם ואופי הבינוי שלהם.

תרבות וקהילה- אחד מיעדי המועצה בתחום הוא “שייכות ואחדות יישובית”. במסגרת זו ממשיך המתנ”ס להיות זרוע ביצוע עיקרית של פעולות המועצה בתחום, לרבות שירותי חובה לתושבים כגון בתי ספר שלהקיץ, צהרונים וקייטנות. התמיכה של המועצה בפעילות המתנ”ס ב 2020 תמשיך בהיקף דומה לזה שבשנת 2019 בדגש על שמירה על נזילות תקציב הפעילות שלו. בנוסף תיקצבה המועצה תכנית לסגירת הגרעון המצטבר של המתנ”ס במקביל להתייעלות במסגרתה ייסגר הגרעון שמצטבר בשנים האחרונות שמקשה על  ההתנהלות היומיומית שהוכבדה בשנים האחרונות. תקציב הרווחה של המועצה לשנת 2020 יעלה ב 6% ביחס לשנה הקודמת בשל גידול בעלות ההשמות על פי הנחיות משרד הרווחה.

ראש המועצה, איתי ויסברג: “אני גאה בתקציב 2020 ובתהליך שקדם לו. מזה שנתיים שאנחנו צועדים בנתיב הנגשת פעולות המועצה במסגרת יעד השקיפות עליו הכרזנו. התקציב כיום ניתן בפורמט מפורט, כולל הסבר מאת גזבר המועצה ומסמך סקירה של ראש המועצה על הדברים העקרוניים בתקציב ובמקביל לפרסום יעדי המועצה. אנחנו צועדים לקראת תקציב מקושר תכניות עבודה גם באספקט הטכנולוגי ובנוסף פרשנות ברורה יותר של סעיפי תקציב שהיו פחות ברורים מעצם הגדרתם ההיסטורית – הכל לטובת הנגשה משופרת של תכניות העבודה ותקציב המועצה השוטף”.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>