בכירי משרד החינוך ביקרו בפרדס חנה-כרכור ומנשה: “אנחנו רואים העמקה בכל סדר היום של הלומדים”

סהר הראל ושמואל אבוהב ביקרו השבוע בפרדס חנה כרכור ומנשה והתרשמו מהצוותים החינוכיים והתלמידים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

בכירי משרד החינוך ביקרו בפרדס חנה-כרכור ומנשה: “אנחנו רואים העמקה בכל סדר היום של הלומדים”

סהר הראל ושמואל אבוהב ביקרו השבוע בפרדס חנה כרכור ומנשה והתרשמו מהצוותים החינוכיים והתלמידים
013 - ביקור משרד החינוך בפרדס חנה-כרכור ומנשה - דוברות משרד החינוך

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

חדשות פרדס חנה-כרכור וסביבתה בקצרה [ידיעה מתעדכנת לאורך השבוע] עוד בכותרות: נהג משאית מפרדס חנה-כרכור נסע עם מטען ענק – מעל המותר בחוק # שלושה תושבי פרדס חנה נעצרו בחשד שהחזיקו רובים בבית במושבה


Ι בכירי משרד החינוך ביקרו בפרדס חנה-כרכור ומנשה: “אנחנו רואים העמקה בכל סדר היום של הלומדים”

רביעי, 15.1 || מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב ומנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד”ר סער הראל ערכו ביקור מקצועי במערכת החינוך בפרדס חנה-כרכור ומועצה איזורית מנשה.

כחלק מקידום הראיה המוניציפלית קיים אתמול (ג’) מנכ”ל משרד החינוך מר שמואל אבואב ביקור מקצועי במוסדות חינוך על כלל הרצף החינוכי במ.א מנשה פרדס חנה – כרכור. מנהל מחוז חיפה ד”ר סער הראל הוביל את הביקור אשר בו לקחו חלק גם ראשי הרשויות: מר אילן שדה וגב’ הגר פרי ומנהלי אגפי החינוך ביישובים, חברי הנהלת המחוז, ומפקחי בתי הספר.


הביקור התקיים בבתי הספר בשני היישובים במסגרתם קיימו המנכ”ל ומנהל המחוז שיח עם מנהלי בתי הספר המבוסס על נתוני אקלים והישגים לימודיים בכל מוסד, אתגרים וחוזקות ומטרותיהם של מנהלי מוסדות החינוך.

ביקור משרד החינוך בפרדס חנה-כרכור ומנשה. צילום: דוברות משרד החינוך

מנכ’ל משרד החינוך, מר שמואל אבואב: “קיימנו סיור עומק מקצועי במועצה האזורית מנשה ובמועצה האזורית פרדס חנה כרכור , יכולנו לראות פה את הכיוון של המשרד הולך ומעמיק, הולך ומתקדם מחודש לחודש גם בהיבט של הדיוק הלימודי, גם בשינוי דרכי ההוראה, גם בפרקטיקות באופן בו אנו משנים את הדרכים בהן התלמידים לומדים, גם בחינוך הבלתי פורמלי, אנחנו רואים העמקה בכל סדר היום של הלומדים וזה מאד משמח אותנו, שאנחנו בכיוון הנכון, פגשנו עשרות רבות של אנשי חינוך , קיימנו איתם שיח ושמענו איך הם רואים את הדברים, השטח רואה את המדיניות ואת המרכיבים העיקריים עין בעין יחד איתנו ואני יוצא מאד מעודד, מסופק ואסיר תודה למחוז ולעומד בראשו ד״ר סער הראל על הובלה מנהיגותית ונכונה ומדייקת.”

מנהל המחוז, ד”ר סער הראל: “שיתוף הפעולה הפורה בין הרשויות ומפקחי מחוז חיפה הוא דוגמה לעשייה המניבה פרי ומשפיעה על כלל היבטי החינוך בשני הישובים. הגענו היום לצפות בעשייתם של הצוותים החינוכיים ולהיפגש עמם באופן בלתי אמצעי. באנו מתוך שיתוף וצמיחה ואני שמח וגאה להגיד שאכן ראינו עשייה מבורכת”.


Ι אישום: תושב פרדס חנה חזר להטריד את גרושתו והתקשר אליה עשרות פעמים בכמה ימים

חמישי, 9.1 || כתב אישום הוגש בבית המשפט השלום בחדרה נגד א”ב, תושב פרדס חנה בן 50, לאחר שנאשם כי הטריד את גרושתו ו”הפגיז” אותה בעשרות שיחות טלפון שבוצעו במועדים שונים בחודשים האחרונים.

על פי הנאמר ועל פי טענת הפרקליטות בכתב האיום, ביקשה הגרושה מבעלה לשעבר (גרושים כבר מספר שנים) כי יפסיק להטריד אותה, לדבר איתה או להתקשר אליה, אבל הוא לא ממש נענה לבקשותיה. באישום מפורטים ארבעה ימים בהם התקשר א’ אל האישה לא פחות מ-73 פעמים – 8 שיחות ביום הראשון, 35 שיחות בשני, 4 שיחות ביום השלישי וקפיצה ל-26 שיחות נוספות ביום הרביעי.


צילום: דוברות המשטרה

Ι נהג משאית מפרדס חנה-כרכור נסע עם מטען ענק – מעל המותר בחוק

שלישי, 31.12 || מטען לא סתם חורג: במהלך פעילות אכיפה ממוקדת נגד כלי הרכב הכבד, הבחין היום (שלישי) שוטר אגף התנועה במשאית עם מטען שנראה מעל המשקל המותר בחוק. השוטר שביקש לבצע שקילה למשאית הבחין כי הנהג דומם את המנוע וטען כי קיימת תקלה במשאית. נחישות השוטר לשקול את המשאית לא חדלה והוא הזמין גרר שהצליח להניע את המשאית ולהובילה לשקילה.

בתום השקילה נמצא כי קיימת חריגה של 40% מהמשקל המותר בחוק. רישיון הנהיגה של נהג המשאית, תושב פרדס חנה-כרכור, נפסל ל-30 ימים וכן המשאית הושבתה לאלתר לתקופה דומה.


Ι שלושה תושבי פרדס חנה נעצרו בחשד שהחזיקו רובים בבית במושבה

שלישי, 24.12 || המשטרה עיכבה לחקירה 3 תושבי פרדס חנה בחשד להחזקה לא חוקית של נשקים מסוג קרלו. במהלך פעילות יזומה וממוקדת נגד עבירות החזקה ושימוש באמצעי לחימה הפוגעים באזרח הנורמטיבי, הגיעו אמש בלשי המשטרה לחיפוש בבית בפרדס חנה.

במהלך החיפוש נתפסו באזור הבית 2 נשקים מסוג קרלו והם יועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל. בעל הדירה בן 29 ושני חשודים נוספים כבני 40 ו 60 תושבי המקום עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה בזכרון יעקב. החקירה נמשכת.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>