בעקבות חופשה של המנכ”ל: יואב כץ מינה את נועם רגב למ”מ המנכ”ל בהפועל חיפה

דובר הפועל חיפה נועם רגב יחליף את מנכ”ל המועדון אורן שטרלינג, לאחר שהאחרון יצא לחופשה בעקבות האירוע האחרון עם מאמן קבוצת הנוער לידן דלויה. השניים התעמתו ואף נגררו לאירוע על גבול האלים, כפי שדווח, והתלוננו הדדית במשטרה.

מהמועדון נמסר: “הבעלים יואב כץ מינה את דובר המועדון נועם רגב למ”מ המנכ”ל עד שובו לעבודה של אורן שטרלינג בימים הקרובים. שטרלינג נמצא בחופשת מחלה עקב הארוע אתמול”.

בנושא אחר, הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה את החלטותיה ביחס לאירועי מחזור 4 שהסתיים אתמול. הועדה מתייחסת גם לאירוע שהתרחש במשחקה של הפועל חיפה בסמי עופר נגד הפועל חדרה (2:1). במסגרת האירוע פגע שחקן חדרתי בשחקן חיפאי ללא תגובת השופט.

מכבי

הועדה כותבת: “בתוספת הזמן של המשחק העה על שופט ה-VAR להמליץ לשופט לבחון אירוע פגיעה אלימה/עבירת משחק חמורה של שחקן חדרה כלפי שחקן חיפאי. הפגיעה מכוונת, ללא ניסיון אמיתי לשחק בכדור, בעוצמה ובאופן המסכנים ממשית את שלום היריב. מדובר בטעות ודאית וברורה של השופט ולכן מצופה היה להתערבות של שופט ה-VAR. השופטים יונחו לפעול בהתאם באירועים מסוג זה”.

בן בסט הושעה

שחקן הפועל חיפה עדן בן בסט הושעה מהאימון מחר ויעמוד בפני וועדת משמעת של המועדון. הבעלים יואב כץ שוחח עם המאמן חיים סילבס ועם השחקן עצמו והגדיר את השיחות כפרודוקטיביות.

בן בסט הושעה בעקבות התקרית במחצית ההפסד לחדרה, במסגרתה דווח כי השליך חפצים ואיבד את שלוותו בחדר ההלבשה. המעשה גרר ביקורות גדולות בקרב קהל אוהדי הקבוצה וגם בקרב אנשי כדורגל.

אחד מהם הוא שחקן העבר רונן פייגנבוים. פייגנבויים צילם היום סרטון בו תקף את בן בסט: “זו בושה וחרפה לכדורגל. אם שחקן מרשה לעצמו לדבר ככה למאמן הוא צריך להתבייש לו. אני במקום עדן בן בסט – משעה את עצמי מהקבוצה.

“זה שהוא קפטן וחתום בהפועל חיפה ומחזיק מעצמו חזק שם במועדון אז הוא מרשה לעצמו לעשות את זה? בבאר שבע הוא ישב שלושת רבעי עונה על הספסל והוא לא צייץ. בושה וחרפה. ככה אנחנו לא מחפשים לחנך את הדור הצעיר”.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

דילוג לתוכן