מחלקים לנזקקים: 500 משפחות מעוטות יכולת מאור עקיבא והסביבה ייהנו מארוחות ראש השנה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מחלקים לנזקקים: 500 משפחות מעוטות יכולת מאור עקיבא והסביבה ייהנו מארוחות ראש השנה

-

מגדלור-פיד ♋

כ-500 משפחות מעוטות יכולת מאור עקיבא והסביבה יהנו השנה מארוחות מבושלות לצד חבילות לחג שתחלק עמותת “מאיר פנים”, אשר פועלת בעיר כל השנה.

מהעמותה בראשות אילנית חפוטה נמסר, כי השנה יחולקו תלושים, ארגזים עם מצרכים לחג וגם ארוחת חג מבושלת למשפחות. בעמותה פרסמו את “התפריט” לו תזכה משפחה מתאימה שתקבל את הארוחות. בין היתר לארוחת ערב ראש השנה תקבל המשפחה מנת פתיחה עם לחמניות ו-3 סוגי סלטים, מנה ראשונה – דג מושט ואורז עם אפונה, מנה עיקרית הכוללת חזה על האש, תפוחי אדמה ושעועית ומקרונים לקינוח.

 

בעמותה יחלקו גם ארוחה לחג הראשון, לערב החג השני ולחג השני שיכללו – דגים, בשר, תפוחי אדמה, ספגטי ועוד. זו הפעם הראשונה שהמנות מחולקות בצורה מקצועית בדומה לקייטרינג של ממש.

אילנית חפוטה אמרה בימים האחרונים, בעת אריזת החבילות: “באנו להאיר פנים בחג ראש השנה. אנחנו בהכנות אחרונות מסביב לשעון לקראת התארגנות בסיוע למשפחות נזקקות, קשישים וניצולי שואה. אורלי יחזקאל המלאכית שלנו בעמותת מאיר פנים, שמסייעת לנו כל השנה ואיך לא גם בחג הזה יחד איתי ועם כל הצוות שלנו”.

חפוטה: “אנחנו כאן למענכם כל השנה ובחג הזה יותר מתמיד. בשמי כמנהלת עמותת מאיר פנים ובשם אורלי יחזקאל , אנחנו מאחלים לכם , שנה טובה ומבורכת , חג של אהבת חינם ונתינה אין סופית. תודה רבה לכל המתנדבים והמתנדבות היקרים, בלעדיכם זה לא היה קורה”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן