הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

תלונות על הזנחה גדולה בשכונת עמידר בפרדס חנה: “ערימות גזם כבר חודשיים, אנשים הופכים מרחב ציבורי לפח אשפה” [תמונות]

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

זבל, אשפה ולכלוך ברחובות שדרות הציונות, גאולה והטוריים שבשכונת עמידר: תושבים בפרדס חנה-כרכור לא מפסיקים להתלונן על אשפה ברחובות וכזו שלא מפונת בזמן. בנוסף, מתלוננים התושבים על מצבורי אשפה מאולתרים שתושבים אחרים עורמים – והכל בעקבות היעדר אכיפה

תושבת מערב פרדס חנה סיפרה: “בשיכון עולים לא עבר מנקה רחובות כמה חודשים ……הכל מלא שקיות פלסטיק שכל מהרחוב בין הבתים בפנים.

“אנשים פה מדבירים את הבית כמה פעמים וכל האיזור מחכה תיקנים והמועצה לא מגיעה למרות שהתרענו. יהיו עכברים. נחשים. מחלות….מסריח. ערימת הגזם ליד אקליפטוס הזו היא מתנה מהמועצה…..מיולי! בינתיים כמו שידוע לנו תיאוריית החלונות השבורים אנשים הרואים ערימה הופכים אותה לערימות זבל וזו התוצאה.

“שלא לדבר על הנגעים שהיו בעצים שכרתו. צחנה בלתי נסבלת . מקקים. זבובים. חתולים עוברים עם אוכל בפה מהפחים ונכנסים לחצר של גן הדר וביצפר שרת”.

זו אינה הפעם הראשונה שהתושבים מתלוננים ובשנה האחרונה נרשמו עשרות תלונות ברשתות החברתיות אודות האשפה וחוסר הניקיון במושבות ויש לשער כי מדובר במאות תלונות שהגיעו למוקד העירוני של פרדס חנה, שנתוניו אינם חשופים לציבור.

מהמועצה המקומית פרדס חנה-כרכור נמסר: “ניקיון הישוב וחזותו עומדים על סדר יומה של המועצה כאחד הנושאים הבוערים. מדובר בבעיה מורכבת שהולכת ומחריפה בשנים האחרונות, נשענת על מערכת חוזים ומכרזים שנחתמו עוד בקדנציה קודמת ועל מנגנון המחייב משאבים שלא ניתנה להם עדיפות עד כה. בימים אלו אנו פועלים למיפוי המצב ולבניית תכנית עבודה מקצועית, מקיפה ויסודית שתספק מענה בתחום הניקיון וחזות היישוב לרבות טיפול בסוגיית המיחזור והגזם. התכנית הינה חלק ממתיחת פנים כוללת לתפיסת השירות לתושב אשר תיושם בכל רחבי הישוב ומטרתה להביא לקפיצת מדרגה ברמת השירותים אותם מספקת המועצה לתושביה”.

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>