תלונות על הזנחה גדולה בשכונת עמידר בפרדס חנה: "ערימות גזם כבר חודשיים, אנשים הופכים מרחב ציבורי לפח אשפה" [תמונות]

תושבת שכונת עמידר שבמערב המושבה מתלוננת על זבל, גזם וחוסר אכיפה במרחב הציבורי. "מחכים שיהיו פה נחשים ועכברים? יש פה ערימות שחודיים לא פונו". מהמועצה טרם התקבלה תגובה

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 26.9.19, 7:31

זבל, אשפה ולכלוך ברחובות שדרות הציונות, גאולה והטוריים שבשכונת עמידר: תושבים בפרדס חנה-כרכור לא מפסיקים להתלונן על אשפה ברחובות וכזו שלא מפונת בזמן. בנוסף, מתלוננים התושבים על מצבורי אשפה מאולתרים שתושבים אחרים עורמים – והכל בעקבות היעדר אכיפה

תושבת מערב פרדס חנה סיפרה: “בשיכון עולים לא עבר מנקה רחובות כמה חודשים ……הכל מלא שקיות פלסטיק שכל מהרחוב בין הבתים בפנים.

“אנשים פה מדבירים את הבית כמה פעמים וכל האיזור מחכה תיקנים והמועצה לא מגיעה למרות שהתרענו. יהיו עכברים. נחשים. מחלות….מסריח. ערימת הגזם ליד אקליפטוס הזו היא מתנה מהמועצה…..מיולי! בינתיים כמו שידוע לנו תיאוריית החלונות השבורים אנשים הרואים ערימה הופכים אותה לערימות זבל וזו התוצאה.


“שלא לדבר על הנגעים שהיו בעצים שכרתו. צחנה בלתי נסבלת . מקקים. זבובים. חתולים עוברים עם אוכל בפה מהפחים ונכנסים לחצר של גן הדר וביצפר שרת”.

זו אינה הפעם הראשונה שהתושבים מתלוננים ובשנה האחרונה נרשמו עשרות תלונות ברשתות החברתיות אודות האשפה וחוסר הניקיון במושבות ויש לשער כי מדובר במאות תלונות שהגיעו למוקד העירוני של פרדס חנה, שנתוניו אינם חשופים לציבור.

מהמועצה המקומית פרדס חנה-כרכור טרם התקבלה תגובה.