הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

לקראת החגים: רכבת ישראל תפעל בלוח זמנים מיוחד

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

רכבת ישראל מפרסמת היום (רביעי) כי במהלך חגי תשרי, תופעלנה הרכבות על פי לוח זמנים ייעודי, הכולל שינויים מסוימים בלוחות הזמנים לצד תגבור קווים, במהלך ערבי החגים, מוצאי החגים ותקופת חול המועד. ברכבת ממליצים לנוסעים בימים אלה להתעדכן בשינויים בלוחות הזמנים באמצעות אתר האינטרנט והיישומון.

בערב ראש השנה, יום ראשון 29.9.19 – תופעלנה רכבות הנוסעים על פי לוחות זמנים של ימי שישי. ביום זה יופעל שירות רכבות הלילה לנתב”ג במתכונת רגילה (רכבת אחת לשעה לכל כיוון). במהלך שעות היום ועד סיום השירות בשעה 16:30 (בקירוב) יופעל שירות רכבות בין תחנות ת”א סבידור מרכז לנתב”ג ומודיעין ובין תחנות ת”א סבידור מרכז ללוד במתכונת רכבת אחת לשעה לכל כיוון. לצד הרכבות שיופעלו, נערכת רכבת ישראל לתגבור היסעים חינמיים בין תחנות תל אביב סבידור מרכז, לוד ונתב”ג, אשר יופעלו במידת הצורך ועל התפלגות הביקושים בתחנות. מומלץ לבדוק את המסלול הנסיעה מראש, באתר רכבת ישראל בדף תכנון המסלול.

בראש השנה, יום שני, 30.9.19– לא תופעלנה רכבות. במוצאי החג, יום שלישי, 1.10.19– רכבות הנוסעים תופעלנה על פי לוח הזמנים של מוצאי שבת. ביום רביעי, 2.10.19 – רכבות הנוסעים תופעלנה על פי לוח זמנים מתוגבר של ימי ראשון.

ביום שני, יום לפני ערב יום הכיפורים, 07.10.19 – תופעלנה רכבות הנוסעים על פי מתכונת מתוגברת של ימי חמישי. בערב יום הכיפורים, יום שלישי 08.10.19 – תופעלנה רכבות הנוסעים במהלך שעות הבוקר והצהריים על פי לוחות זמנים של ימי שישי. החל מהשעה 13:00 (בקירוב) תסתיים תנועת הרכבות בהדרגה. במוצאי יום כיפור, יום רביעי 09.10.19 – לא תופעלנה רכבות, מלבד שתי רכבות: רכבת מספר 8001 היוצאת מתחנת נהריה לתחנת נתב”ג בשעה 23:13. הרכבת תעצור בתחנות עכו; קריית מוצקין; תחנות חיפה; בנימינה; חדרה מערב; נתניה; הרצליה; תל אביב סבידור מרכז; תל אביב ההגנה, ותסיים את נסיעתה בתחנת נתב”ג.  רכבת מספר 8590 היוצאת מתחנת ב”ש מרכז לתחנת ת”א ההגנה בשעה 23:51. הרכבת תעצור בתחנות: אופקים, נתיבות, שדרות, אשקלון, אשדוד עד-הלום, יבנה מערב, ראשל”צ משה דיין, בת ים – יוספטל ותסיים את נסיעתה בתחנת ת”א ההגנה.

תנועת הרכבות תחודש במלואה לאחר חצות הלילה שבין יום רביעי לחמישי, בתאריך 10.10.19.

בערב החג הראשון של סוכות, יום ראשון 13.10.19, וכן בערב חג שני (הושענא רבה), יום ראשון 20.10.19- תופעלנה הרכבות על פי לוח הזמנים של ימי שישי. ביום זה יופעל שירות רכבות הלילה לנתב”ג במתכונת רגילה (רכבת אחת לשעה לכל כיוון). במהלך שעות היום ועד סיום השירות בשעה 16:30 (בקירוב) יופעל שירות רכבות בין תחנות ת”א סבידור מרכז לנתב”ג ומודיעין ובין תחנות ת”א סבידור מרכז ללוד במתכונת רכבת אחת לשעה לכל כיוון.

לצד הרכבות שיופעלו, נערכת רכבת ישראל לתגבור היסעים חינמיים בין תחנות תל אביב סבידור מרכז, לוד ונתב”ג, אשר יופעלו במידת הצורך ועל התפלגות הביקושים בתחנות. מומלץ לבדוק את המסלול הנסיעה מראש, באתר רכבת ישראל בדף תכנון המסלול. במוצאי החג הראשון של סוכות, יום שני 14.10.19, ובמוצאי החג השני (שמחת תורה), יום שני 21.10.19 – תופעלנה רכבות הנוסעים על פי לוח זמנים של מוצאי שבת.

במהלך חול המועד סוכות, ימים שלישי עד חמישי (15-17.10.19) – רכבות הנוסעים תופעלנה על פי מתכונת מתוגברת, בדומה ללוח זמני הרכבות של ימי ראשון וחמישי. בנוסף תתגבר רכבת ישראל את קו בית שמש-ירושלים גן החיות התנ”כי ותפעיל רכבת אחת בשעה לכל כיוון, במקום רכבת אחת בשעתיים, לכל כיוון. ביום שלישי, 22.10.19, אסרו חג – רכבות הנוסעים תופעלנה על פי מתכונת מתוגברת של ימי ראשון.

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>