ראיון חג עם יעקב אדרי: “בקרוב נרגיש שיפור בתחום הניקיון בעיר”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
מכבי

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ראיון חג עם יעקב אדרי: “בקרוב נרגיש שיפור בתחום הניקיון בעיר”

-

מגדלור-פיד ♋

כשנה חלפה מאז נבחר ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי לקדנציה נוספת, ולקראת חגי תשרי אומר אדרי כי העיר מתפתחת בצורה מדהימה – ושהפיתוח העירוני יתפרס על פני מספר שנים קרובות. בראיון לכבוד ראש השנה אומר אדרי כי בשלב זה הוא לא מתכוון לפרוש וכי הוא עדיין ממתין לכינונה של קואליציה רחבה במועצת העיר.

– נתחיל דווקא בבחירות לכנסת. אתה מאוכזב שראש הממשלה נתניהו לא קיבל מספיק מנדטים ולא ברור אם ימשיך לכהן כראש הממשלה? זה ישפיע לדעתך על אור עקיבא? 

“יש תוצאות וצריך לכבד אותן. הטוב ביותר שתהיה ממשלת אחדות, ככל שניתן רחבה”.

– העיר ממשיכה לצבור תאוצה, שכונות נבנות, ויש תנופה נדל”נית. איך אתה מסכם מזווית הראיה שלך את השנה האחרונה בעיר?

“העיר מתפתחת בכל התחומים ומדובר על פיתוח שיימשך שנים רבות”.

שנה חלפה מאז הסתיימו הבחירות באוקטובר 2018, ועדיין אין סגנים וממלא מקום לראש העיר. אדרי לא התייחס לטענה כי הדבר משפיע לרעה על תפקוד העירייה ומדבריו נשמע כי דווקא המצב אמנם לא אידאלי, אך די טוב.

“הודעתי שאני רוצה קואליציה רחבה ואני דבק בעמדתי וזה לטובת היישוב”, הוא מציין.

באשר לסוגייה אחרת ומשמעותית – אדרי התבטא בחודשים האחרונים נגד החשב המלווה בעירייה, ואף ניסה לפעול מול משרד הפנים על מנת שהחשב יזוז מתפקידו. אדרי טען פני חברי מועצת העיר כי החשב מקשה את העבודה השוטפת של העיר, והוא עדיין בתפקידו למרות מצבה הכלכלי של העיר שלטענתו השתפר.

“החשב המלווה לא מקל על עבודתנו. אני מעריך את עבודתו המקצועית, יחד עם זאת הגיע הזמן שעבודתו תסתיים”, מציין אדרי.

 

בשבועות האחרונים פרסמנו במגדלור תמונות מכל רחבי העיר הנוגעות ללכלוך ופסולת רב ברחבי העיר. פניות רבות בנושא התקבלו גם במוקד העירוני ונראה שהאתגר הגדול ביותר עם פתיחתה של השנה הוא להשיב את הניקיון לרחובות. בשבוע האחרון, הגיעה משאית טיאוט לעיר כחלק מהמאמצים לשפר את המצב.

אכן היו בעיות”, מודה אדרי. “בקרוב מאוד כולנו נרגיש שיפור רב בנושא”.

– אמרת בראיון ברדיו 90FM לא מזמן שלא בטוח שתסיים את הקדנציה שלך. איך אתה מרגיש היום? עדיין שוקל לפרוש? מי אתה חושב שנכון וישמש כראש העיר אחריך? 

“לא על הפרק. בכל מקרה הציבור הוא המחליט מי יהיה ראש העיר הבא בעוד מספר שנים. אני מאחל לכל תושבי אור עקיבא שנה טובה ושיתגשמו כל משאלות ליבנו לטובה”.

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן