ניידת משטרת התנועה || צילום: דוברות המשטרה

• שוטרי אגף התנועה תפסו ליד חדרה נהג רכב מפר בידוד קורונה בפעם השלישית

חדשות מתפרצות 26.3.20 || אזרחים ותיקים מקבלי קצבאות יקבלו כרטיס נטען בבנק הדואר להטעין מרחוק את הקצבה

• שוטרי אגף התנועה תפסו ליד חדרה נהג רכב מפר בידוד קורונה בפעם השלישית

חדשות מתפרצות 26.3.20 || אזרחים ותיקים מקבלי קצבאות יקבלו כרטיס נטען בבנק הדואר להטעין מרחוק את הקצבה

מגדלור-פיד ♋

26.3, 18:30 || שוטרי אגף התנועה איתרו מפר בידוד בפעם השלישית שנקנס, הושב לבידוד ונפתחה חקירה פלילית. בערב, שוטרי אגף התנועה העוסקים בפעילות אכיפה לצד מימוש צו בריאות העם והתקנות לשעת חירום, הבחינו על כביש 4 בעמק חפר ברכב פרטי עם חלונות כהים בניגוד לחוקי התעבורה.

במהלך הבדיקה התברר כי ברכב נכחו 4 נוסעים, 3 תושבי יו״ש והנהג תושב קלנסוואה בשנות ה-20 לחייו. כאמור, העמקת הבדיקה בשטח העלתה כי הנהג מפר בידוד זו הפעם השלישית, כאשר רק היום הפר פעמיים, ובנוסף הוביל עוד 3 נוסעים בניגוד לתקנות לשעת חירום.

צילום: דוברות אגף התנועה

הנוסעים שהיו עימו ברכב הועברו למחסום ונגד הנהג נרשם דו”ח בגין הפרת הבידוד על סך 5,000 ש”ח, ודו”ח נוסף ע”ס 500 ש”ח בגין החלונות הכהים. בנוסף בגין הפרת הצו זו הפעם השלישית, נפתחה נגדו חקירה פלילית נגדו והוא לווה ע”י השוטרים לביתו בכדי לוודא כי הוא מקיים את התקנות לשעת חירום.

משטרת ישראל תמשיך בפעילות מוגברת, במטרה לסייע למשרד הבריאות במאמצי האכיפה של תקנות החירום המיוחדות וצו בריאות העם. המשטרה פועלת במתכונת מתוגברת וממשיכה כל העת בביצוע משימות אכיפה, שמירת הסדר והביטחון מתוף תפקידה וחובתה גם בעת הזו. עיקר המאמץ המשטרתי בשלב זה מתמקד בפיקוח והסברה לציבור תוך חסימות מדלגות, סיורים ובדיקות יוזמות, זאת במקביל לשגרת הפעילות המשטרתית המתנהלת כל העת.

 


אזרחים ותיקים מקבלי קצבאות יקבלו כרטיס נטען בבנק הדואר להטעין מרחוק את הקצבה

26.3, 12:00 || ערב חג הפסח בשורה למקבלי קצבאות הביטוח הלאומי בבנק הדואר: החודש אין צורך להגיע לדואר – בנק  הדואר מגיע אליכם. הביטוח הלאומי והמשרד לשוויון חברתי יאפשרו לעשרות אלפי אזרחים ותיקים מקבלי קצבאות בבנק הדואר, לקבל כרטיס נטען של מאסטרקארד ולהטעין מרחוק את הקצבה.  בנוסף: ניתן יהיה למשוך בכל מכשיר כספומט עד 4,000 שקל במזומן ביום, באמצעות הכרטיס הנטען של בנק הדואר.

חברת דואר ישראל יוצאת היום (ה’) בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם הביטוח הלאומי והמשרד לשוויון חברתי, במסגרתו החודש יועברו קצבאות הביטוח הלאומי לעשרות אלפי אזרחים ותיקים, בעלי חשבון בבנק הדואר, באמצעות כרטיס נטען של מאסטרקארד, שיגיע אליהם עד הבית ללא עלות. המהלך אשר אושר על ידי משרד התקשורת, יאפשר לאזרחים ותיקים, שחלקם נמצאים באוכלוסיית סיכון ומנועים בימים אלה לצאת מבתיהם, לקבל את הקצבה אליהם. חלוקת הכרטיסים תחל היום ותימשך בימים הקרובים. יש לציין עוד שסניפי הדואר מחר יום ו’ יהיו סגורים, והציבור מתבקש לא להגיע מחר. חלוקת כלל הקצבאות תתבצע ביום א’ הקרוב 29/3. ביום זה יתוגברו סניפי הדואר ויהיו פתוחים עד השעה 18:00. ניתן לקבל את הקצבאות גם בימים שלאחר מכן.

הכרטיס הנטען שיימסר למקבלי הקצבאות הוותיקים באמצעות בנק הדואר הוא כרטיס “משולם מראש”  (pre-paid) מבית מאסטרקארד. הכרטיס יגיע לבתי הלקוחות או לבתי האבות במעטפה מאובטחת באמצעות דואר שליחים על בסיס רשימה מוגדרת מראש. הלקוחות יקבלו במקביל מסרונים עם הודעה בנושא, ועם קבלת הכרטיסים יוזמנו להתקשר למוקד בנק הדואר בטלפון 076-8871190 לאימות הפרטים, ולאישור העברת התשלום לכרטיס שברשותם. הנפקת הכרטיס, מסירתו וטעינת הקצבה יתבצעו ללא עלות וללא עמלות. הכרטיס מאפשר טעינה עד 20 אלף שקל, וכן משיכת מזומן בכל כספומט ע

303730cookie-check• שוטרי אגף התנועה תפסו ליד חדרה נהג רכב מפר בידוד קורונה בפעם השלישית

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותךהצטרפו אלינו

ארכיון כתבות