עיריית חדרה גילתה: זו הסיבה שהמזרקה בעין הים הפסיקה לפעול

שיתוף

Share on whatsapp

עיריית חדרה גילתה: זו הסיבה שהמזרקה בעין הים הפסיקה לפעול

-

אולי יעניין אותך

10,000 ש”ח בשטרות יורו, דולר אוסטרלי ושקלים ניצלו בזכות עירונות של מנהל משמרת ברכבת [רחבי הרשת]

ישראלי תושב אוסטרליה איבד בתחנת הרכבת בנתניה ארנק ובו עשרת אלפים שקלים בשטרות יורו, דולרים אוסטרליים ושקלים המיועדים לביקור בישראל; מנהל המשמרת בתחנה איתר את האבידה והשיב אותה לנוסע: “המעשה האצילי מחזק את הרצון לחזור לישראל”

לידיעה המלאה

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

כשנה חלפה מאז הפעם האחרונה שהמזרקה בפארק בשכונת עין הים פעלה. המזרקה היפה אמורה הייתה להיות אטרקציה בפארק, שנחנך בינואר 2018, אך כעבור מספר חודשים הושבתה בעקבות בעיות שונות – ועד היום לא חודשה פעילותה.

כאמור, התושבים תהו בנושא בחודש החולף ברשתות החברתיות. ” מישהו יודע מדוע המזרקה בפארק השכונתי לא פעילה כמעט שנה?” תהתה התושבת בתאל כאשר גם התושב המעורב אייל פבזנר מעלה פוסט אודות הנושא תחת הכותרת ” פיל לבן נוסח עיריית חדרה”.

המזרקה בעין הים כעוד פעלה. צילום ארכיון

פבזנר הוסיף: “התחזוקה הייתה לקויה. ירקת במים תקופה ממושכת, לכלוך רב, גינון לקוי סביב המזרקה. 4. בטיחות- בריכות נמוכות ללא גדר, לפחות מקרה אחד של ילד/ה שנפל למים, הבריכות העליונות לא מגודרות ובעקבות כך תלונות רבות של התושבים להתקנת גדר בטיחות.

בעירייה הסבירו החודש לעיתון ‘ידיעות חדרה’ כי “המזרקה הושבתה אשתקד בעקבות תלונות רבות של תושבים אשר התריעו על כניסת ילדים לתוכה, כולל כאלה שניסו לגלוש מחלקה העליון לחלקה התחתון. לא פעם אף צילמו תושבים מחלונות בתיהם את התופעה, שאכן היוותה סכנה בטיחותית לילדים.

“ניסיונות העירייה להתמודד עם התופעה לא צלחו, והסכנה נמשכה למרות התערבות של הפיקוח והשיטור העירוני למיגורה. אי לכך הוחלט לסגור את המזרקה, עד למציאת פתרון שיבטיח את הפעלתה בצורה בטוחה. היות והמזרקה, מיקומה, התוואי שלה וזרימת המים, יוצרים מורכבות שיש להתמודד עימה, אנו מחפשים פתרון בטיחותי שמצד אחד יהיה אסתטי ולא יפגע בנראות ובתפעול ומצד שני ימנע נגישות של ילדים למקור המים”.

בנוסף לעירייה, היו גם תושבים שיצאו נגד המתלוננים. תושבת כתבה: ” לטעמי זה עוד פרויקט טוב ויפה שירד לטימיון בגלל קוטריות של הורים. בדיוק כמו בית ספר חופים שבו ההורים הבריחו את רשת מופת באין סוף טענות וטרוניות. כך גם המזרקה. אם תטייל בכל מקום בעולם וגם בערים בישראל יש המון מזרקות ובריכות קטנות לשימוש הציבור, בעיקר בקיץ. אף אחד לא שם גדרות. בחדרה ההורים רוצים שהעירייה תמלא את מקומם בשלל התפקידים ההוריים מהם הם עצמם מתנערים. זאת התוצאה”.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>